Zuid-Holland Wijzig regio

Dienstregeling Zuid-Holland Wijzig regio

Vanwege het coronavirus heeft de Rijksoverheid diverse maatregelen getroffen. Als gevolg hiervan zijn er enkele wijzigingen in de dienstregeling. Plan je reis niet te vroeg van tevoren, tot een uur voor vertrek kunnen er eventueel nog aanpassingen plaatsvinden.
Klik hier om te controleren of er wijzigingen zijn voor je reis.

Lijn 620: Dordrecht naar WerkendamPrinten

Ingangsdatum: 
15 december 2019
Haltenummer: 
53600150 (Dordrecht, Centraal Station (perron B))
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2020: 23 dec. 2019 t/m 3 jan. 2020 (kerstvakantie), 24 t/m 28 februari (voorjaarsvakantie), 28 april t/m 1 mei (meivakantie), 22 mei (dag na hemelvaart) 4 juli t/m 30 aug. (zomervakantie), 19 t/m 23 okt. (herfstvakantie), 21 dec. t/m 4 januari 2021 (kerstvakantie).

Beide Kerstdagen (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan.), Paasmaandag (13 april), Hemelvaartsdag (21 mei), en Pinkstermaandag (1 juni), wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april), wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.

Alle haltes tonen 1002 1004 1006 1008
Dordrecht, Centraal Station (perron B)V 13:30 14:50 16:30 17:50
Dordrecht, Krommedijk-Oost 13:32 14:52 16:32 17:52
Dordrecht, Parkhuis 13:38 14:58 16:38 17:58
Dordrecht, Oudendijk 13:39 14:59 16:39 17:59
Dordrecht, Hovenlaan 13:40 15:00 16:40 18:00
Dordrecht, Kop van 't Land 13:45 15:05 16:45 18:05
Werkendam, Brabantse Oever 13:50 15:10 16:50 18:10
Werkendam, Steurgat 13:57 15:17 16:57 18:17
Werkendam, Biesboschhaven 13:58 15:18 16:58 18:18
Werkendam, PleinA 14:01 15:21 17:01 18:21

Alle haltes tonen 1002 1004 1006 1008
Dordrecht, Centraal Station (perron B)V 13:30 14:50 16:30 17:50
Dordrecht, Krommedijk-Oost 13:32 14:52 16:32 17:52
Dordrecht, Parkhuis 13:38 14:58 16:38 17:58
Dordrecht, Oudendijk 13:39 14:59 16:39 17:59
Dordrecht, Hovenlaan 13:40 15:00 16:40 18:00
Dordrecht, Kop van 't Land 13:45 15:05 16:45 18:05
Werkendam, Brabantse Oever 13:50 15:10 16:50 18:10
Werkendam, Steurgat 13:57 15:17 16:57 18:17
Werkendam, Biesboschhaven 13:58 15:18 16:58 18:18
Werkendam, PleinA 14:01 15:21 17:01 18:21

Andere dienstregeling