Zuid-Holland Wijzig regio

Dienstregeling Zuid-Holland Wijzig regio

Check de corona-updates voor vertrek en plan je reis in de reisplanner!
Klik hier voor de coronamaatregelen.

Lijn 620: Dordrecht naar WerkendamPrinten

Ingangsdatum: 
Haltenummer: 
53600150 (Dordrecht, Centraal Station (perron B))
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De vakantiedienstregeling in 2021: 21 dec. 2020 t/m 3 jan. 2021 (kerstvakantie), 13 t/m 21 februari (voorjaarsvakantie), 2 april (goede vrijdag), 1 mei t/m 9 mei (meivakantie), 14 mei (dag na hemelvaart) 10 juli t/m 5 sep. (zomervakantie), 23 t/m 31 okt. (herfstvakantie), 25 dec. t/m 9 januari 2022 (kerstvakantie).

Beide Kerstdagen (25 en 26 dec), Nieuwjaarsdag (1 jan.), 2e Paasdag (5 april), Hemelvaartsdag (13 mei), en 2e Pinksterdag (24 mei), wordt de dienstregeling als op zondag gereden. Op Koningsdag (27 april), wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden. Buurtbussen rijden NIET op Koningsdag.Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1002 1004
Dordrecht, Centraal Station (perron B)V 14:50 16:30
Dordrecht, Krommedijk 14:52 16:32
Dordrecht, Parkhuis 14:58 16:38
Dordrecht, Oudendijk 14:59 16:39
Dordrecht, Hovenlaan 15:00 16:40
Dordrecht, Kop van 't Land 15:05 16:45
Werkendam, Brabantse Oever 15:10 16:50
Werkendam, Steurgat 15:17 16:57
Werkendam, Biesboschhaven 15:18 16:58
Werkendam, PleinA 15:21 17:01

Alle haltes tonen 1002a 1004a
Dordrecht, Centraal Station (perron B)V 14:50 16:30
Dordrecht, Krommedijk 14:52 16:32
Dordrecht, Parkhuis 14:58 16:38
Dordrecht, Oudendijk 14:59 16:39
Dordrecht, Hovenlaan 15:00 16:40
Dordrecht, Kop van 't Land 15:05 16:45
Werkendam, Brabantse Oever 15:10 16:50
Werkendam, Steurgat 15:17 16:57
Werkendam, Biesboschhaven 15:18 16:58
Werkendam, PleinA 15:21 17:01

a: Rijdt NIET op 2 april, 3 tm 7 mei, 14 mei, niet van 19 juli tm 27 augustus en niet van 27 december 2021 tm 7 januari 2022.

Andere dienstregeling


Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.