Zuid-Holland Wijzig regio

Dienstregeling Zuid-Holland Wijzig regio

Lijn 194: Bergambacht naar Rotterdam CapelsebrugPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
17 maart 2019
Haltenummer: 
53432060 (Lekkerkerk, De Breeje Hendrick)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De Vakantiedienstregeling in 2018/2019: 24 december 2018 t/m 4 januari 2019 (kerstvakantie), 15 juli t/m 30 aug 2019 (zomervakantie).

1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec.), Nieuwjaarsdag (1 jan.), 2e Paasdag (22 April), Hemelvaartsdag (30 mei), 2e Pinksterdag (10 juni) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april) wordt gereden als op zaterdag.

Alle haltes tonen 1002 1004 1006 1008 1010 1012 1014 1016a 1018a 1020a 1022a 1024a
Bergambacht, CentrumV - - 6:32 - 7:32 - 8:32 - 9:32 - 10:32 -
Bergambacht, De Hofkamp - - 6:33 - 7:33 - 8:33 - 9:33 - 10:33 -
Bergambacht, Bergstoepseveer - - 6:35 - 7:35 - 8:35 - 9:35 - 10:35 -
Bergambacht, Eikelboom - - 6:36 - 7:36 - 8:36 - 9:36 - 10:36 -
Bergambacht, Verhoef - - 6:37 - 7:37 - 8:37 - 9:37 - 10:37 -
Bergambacht, Camping de Nes - - 6:38 - 7:38 - 8:38 - 9:38 - 10:38 -
Bergambacht, De Hoek - - 6:39 - 7:39 - 8:39 - 9:39 - 10:39 -
Lekkerkerk, De Loet 5:48 6:18 - - - - - - - - - -
Lekkerkerk, Sluis - - 6:40 - 7:40 - 8:40 - 9:40 - 10:40 -
Lekkerkerk, Breedveld - - 6:41 - 7:41 - 8:41 - 9:41 - 10:41 -
Lekkerkerk, Oosterwijk - - 6:42 - 7:42 - 8:42 - 9:42 - 10:42 -
Lekkerkerk, Kool - - 6:43 - 7:43 - 8:43 - 9:43 - 10:43 -
Lekkerkerk, Scheepmakersstraat - - 6:43 - 7:43 - 8:43 - 9:43 - 10:43 -
Lekkerkerk, Scheepswerf - - 6:44 - 7:44 - 8:44 - 9:44 - 10:44 -
Lekkerkerk, Duyvendijk - - 6:44 - 7:44 - 8:44 - 9:44 - 10:44 -
Lekkerkerk, Deelen - - 6:45 - 7:45 - 8:45 - 9:45 - 10:45 -
Lekkerkerk, Van Herk - - 6:46 - 7:46 - 8:46 - 9:46 - 10:46 -
Lekkerkerk, Wilhelminastraat - - 6:46 - 7:46 - 8:46 - 9:46 - 10:46 -
Lekkerkerk, Jan Tomstraat - - 6:47 - 7:47 - 8:47 - 9:47 - 10:47 -
Lekkerkerk, Luijtenstraat - - 6:48 - 7:48 - 8:48 - 9:48 - 10:48 -
Lekkerkerk, Boezemweg 5:53 6:23 6:51 - 7:51 - 8:51 - 9:51 - 10:51 -
Lekkerkerk, Tiendweg 5:54 6:24 6:52 - 7:52 - 8:52 - 9:52 - 10:52 -
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 5:55 6:25 6:53 - 7:53 - 8:53 - 9:53 - 10:53 -
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 5:56 6:26 6:54 - 7:54 - 8:54 - 9:54 - 10:54 -
Lekkerkerk, Kortedreef 5:56 6:26 6:55 - 7:55 - 8:55 - 9:54 - 10:54 -
Lekkerkerk, Schuwacht 5:57 6:27 6:56 7:26 7:56 8:26 8:56 9:26 9:55 10:26 10:55 11:26
Lekkerkerk, Peute 5:58 6:28 6:58 7:28 7:58 8:28 8:58 9:28 9:57 10:28 10:57 11:28
Lekkerkerk, School Schuwacht 5:59 6:29 6:59 7:29 7:59 8:29 8:59 9:29 9:58 10:29 10:58 11:29
Lekkerkerk, Cafe van den Berg 6:01 6:31 7:02 7:32 8:02 8:32 9:02 9:32 10:01 10:32 11:01 11:32
Krimpen a/d Lek, Watertoren 6:02 6:32 7:03 7:33 8:03 8:33 9:03 9:33 10:02 10:33 11:02 11:33
Krimpen a/d Lek, Limborgh 6:03 6:33 7:04 7:34 8:04 8:34 9:04 9:34 10:03 10:34 11:03 11:34
Krimpen a/d Lek, Rembrandtstraat 6:04 6:34 7:05 7:35 8:05 8:35 9:05 9:35 10:04 10:35 11:04 11:35
Krimpen a/d Lek, Centrum 6:05 6:35 7:06 7:36 8:06 8:36 9:06 9:36 10:05 10:36 11:05 11:36
Krimpen a/d Lek, Hoofdstraat 6:05 6:35 7:06 7:36 8:06 8:36 9:06 9:36 10:05 10:36 11:05 11:36
Krimpen a/d Lek, Plein Welgelegen 6:06 6:36 7:07 7:37 8:07 8:37 9:07 9:37 10:06 10:37 11:06 11:37
Krimpen a/d Lek, Schoolstraat 6:06 6:36 7:07 7:37 8:07 8:37 9:07 9:37 10:06 10:37 11:06 11:37
Krimpen a/d Lek, De Hon 6:07 6:37 7:09 7:39 8:09 8:39 9:09 9:39 10:08 10:39 11:08 11:39
Krimpen a/d Lek, Ooms 6:08 6:38 7:09 7:39 8:09 8:39 9:09 9:39 10:08 10:39 11:08 11:39
Krimpen a/d Lek, School 6:09 6:39 7:11 7:41 8:11 8:41 9:11 9:41 10:10 10:41 11:10 11:41
Krimpen a/d Lek, Zaag 6:11 6:41 7:12 7:42 8:12 8:42 9:12 9:42 10:11 10:42 11:11 11:42
Krimpen a/d Lek, Grevestein 6:12 6:42 7:14 7:44 8:14 8:44 9:14 9:44 10:13 10:44 11:13 11:44
Krimpen a/d IJssel, De Krom 6:13 6:43 7:15 7:45 8:15 8:45 9:15 9:45 10:14 10:45 11:14 11:45
Krimpen a/d IJssel, Stormpolder 6:14 6:44 7:16 7:46 8:16 8:46 9:16 9:46 10:15 10:46 11:15 11:46
Krimpen a/d IJssel, Industrieweg 6:15 6:45 7:17 7:47 8:17 8:47 9:17 9:47 10:16 10:47 11:16 11:47
Krimpen a/d IJssel, Busstation 6:16 6:46 7:18 7:48 8:18 8:48 9:18 9:48 10:17 10:48 11:17 11:48
Rotterdam, Metro CapelsebrugA 6:23 6:53 7:25 7:55 8:25 8:55 9:25 9:55 10:24 10:55 11:24 11:55

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Alle haltes tonen 1026a 1028a 1030a 1032a 1034a 1036a 1038a 1040 1042 1044 1046 1048
Bergambacht, CentrumV 11:32 - 12:32 - 13:32 - 14:32 - 15:32 - 16:32 -
Bergambacht, De Hofkamp 11:33 - 12:33 - 13:33 - 14:33 - 15:33 - 16:33 -
Bergambacht, Bergstoepseveer 11:35 - 12:35 - 13:35 - 14:35 - 15:35 - 16:35 -
Bergambacht, Eikelboom 11:36 - 12:36 - 13:36 - 14:36 - 15:36 - 16:36 -
Bergambacht, Verhoef 11:37 - 12:37 - 13:37 - 14:37 - 15:37 - 16:37 -
Bergambacht, Camping de Nes 11:38 - 12:38 - 13:38 - 14:38 - 15:39 - 16:39 -
Bergambacht, De Hoek 11:39 - 12:39 - 13:39 - 14:39 - 15:40 - 16:40 -
Lekkerkerk, De Loet - - - - - - - - - - - -
Lekkerkerk, Sluis 11:40 - 12:40 - 13:40 - 14:40 - 15:40 - 16:40 -
Lekkerkerk, Breedveld 11:41 - 12:41 - 13:41 - 14:41 - 15:41 - 16:41 -
Lekkerkerk, Oosterwijk 11:42 - 12:42 - 13:42 - 14:42 - 15:42 - 16:42 -
Lekkerkerk, Kool 11:43 - 12:43 - 13:43 - 14:43 - 15:43 - 16:43 -
Lekkerkerk, Scheepmakersstraat 11:43 - 12:43 - 13:43 - 14:43 - 15:44 - 16:44 -
Lekkerkerk, Scheepswerf 11:44 - 12:44 - 13:44 - 14:44 - 15:44 - 16:44 -
Lekkerkerk, Duyvendijk 11:44 - 12:44 - 13:44 - 14:44 - 15:45 - 16:45 -
Lekkerkerk, Deelen 11:45 - 12:45 - 13:45 - 14:45 - 15:46 - 16:46 -
Lekkerkerk, Van Herk 11:46 - 12:46 - 13:46 - 14:46 - 15:47 - 16:47 -
Lekkerkerk, Wilhelminastraat 11:46 - 12:46 - 13:46 - 14:46 - 15:47 - 16:47 -
Lekkerkerk, Jan Tomstraat 11:47 - 12:47 - 13:47 - 14:47 - 15:48 - 16:48 -
Lekkerkerk, Luijtenstraat 11:48 - 12:48 - 13:48 - 14:48 - 15:49 - 16:49 -
Lekkerkerk, Boezemweg 11:51 - 12:51 - 13:51 - 14:51 - 15:52 - 16:52 -
Lekkerkerk, Tiendweg 11:52 - 12:52 - 13:52 - 14:52 - 15:53 - 16:53 -
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 11:53 - 12:53 - 13:53 - 14:53 - 15:54 - 16:54 -
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 11:54 - 12:54 - 13:54 - 14:54 - 15:55 - 16:55 -
Lekkerkerk, Kortedreef 11:54 - 12:54 - 13:54 - 14:54 - 15:55 - 16:55 -
Lekkerkerk, Schuwacht 11:55 12:26 12:55 13:26 13:55 14:26 14:55 15:26 15:56 16:28 16:56 17:26
Lekkerkerk, Peute 11:57 12:28 12:57 13:28 13:57 14:28 14:57 15:27 15:57 16:29 16:57 17:27
Lekkerkerk, School Schuwacht 11:58 12:29 12:58 13:29 13:58 14:29 14:58 15:29 15:59 16:31 16:59 17:29
Lekkerkerk, Cafe van den Berg 12:01 12:32 13:01 13:32 14:01 14:32 15:01 15:31 16:01 16:33 17:01 17:31
Krimpen a/d Lek, Watertoren 12:02 12:33 13:02 13:33 14:02 14:33 15:02 15:32 16:02 16:34 17:02 17:32
Krimpen a/d Lek, Limborgh 12:03 12:34 13:03 13:34 14:03 14:34 15:03 15:33 16:03 16:35 17:03 17:33
Krimpen a/d Lek, Rembrandtstraat 12:04 12:35 13:04 13:35 14:04 14:35 15:04 15:34 16:04 16:36 17:04 17:34
Krimpen a/d Lek, Centrum 12:05 12:36 13:05 13:36 14:05 14:36 15:05 15:35 16:05 16:37 17:05 17:35
Krimpen a/d Lek, Hoofdstraat 12:05 12:36 13:05 13:36 14:05 14:36 15:05 15:35 16:05 16:37 17:05 17:35
Krimpen a/d Lek, Plein Welgelegen 12:06 12:37 13:06 13:37 14:06 14:37 15:06 15:36 16:06 16:38 17:06 17:36
Krimpen a/d Lek, Schoolstraat 12:06 12:37 13:06 13:37 14:06 14:37 15:06 15:36 16:06 16:38 17:06 17:36
Krimpen a/d Lek, De Hon 12:08 12:39 13:08 13:39 14:08 14:39 15:08 15:38 16:08 16:40 17:08 17:38
Krimpen a/d Lek, Ooms 12:08 12:39 13:08 13:39 14:08 14:39 15:08 15:39 16:09 16:41 17:09 17:39
Krimpen a/d Lek, School 12:10 12:41 13:10 13:41 14:10 14:41 15:10 15:40 16:10 16:42 17:10 17:40
Krimpen a/d Lek, Zaag 12:11 12:42 13:11 13:42 14:11 14:42 15:11 15:42 16:12 16:44 17:12 17:42
Krimpen a/d Lek, Grevestein 12:13 12:44 13:13 13:44 14:13 14:44 15:13 15:44 16:14 16:46 17:14 17:44
Krimpen a/d IJssel, De Krom 12:14 12:45 13:14 13:45 14:14 14:45 15:14 15:45 16:15 16:47 17:15 17:45
Krimpen a/d IJssel, Stormpolder 12:15 12:46 13:15 13:46 14:15 14:46 15:15 15:46 16:16 16:48 17:16 17:46
Krimpen a/d IJssel, Industrieweg 12:16 12:47 13:16 13:47 14:16 14:47 15:16 15:47 16:17 16:49 17:17 17:47
Krimpen a/d IJssel, Busstation 12:17 12:48 13:17 13:48 14:17 14:48 15:17 15:48 16:18 16:50 17:18 17:48
Rotterdam, Metro CapelsebrugA 12:24 12:55 13:24 13:55 14:24 14:55 15:24 15:56 16:26 16:58 17:26 17:55

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Alle haltes tonen 1050 1052 1054a 1056a 1058a 1060a 1062a 1064a
Bergambacht, CentrumV 17:32 - 18:32 19:34 - - - -
Bergambacht, De Hofkamp 17:33 - 18:33 19:35 - - - -
Bergambacht, Bergstoepseveer 17:35 - 18:35 19:37 - - - -
Bergambacht, Eikelboom 17:36 - 18:36 19:38 - - - -
Bergambacht, Verhoef 17:37 - 18:37 19:39 - - - -
Bergambacht, Camping de Nes 17:38 - 18:38 19:40 - - - -
Bergambacht, De Hoek 17:39 - 18:39 19:41 - - - -
Lekkerkerk, De Loet - - - - 20:50 21:50 22:50 23:59
Lekkerkerk, Sluis 17:40 - 18:40 19:42 - - - -
Lekkerkerk, Breedveld 17:41 - 18:41 19:43 - - - -
Lekkerkerk, Oosterwijk 17:42 - 18:42 19:44 - - - -
Lekkerkerk, Kool 17:43 - 18:43 19:45 - - - -
Lekkerkerk, Scheepmakersstraat 17:43 - 18:43 19:45 - - - -
Lekkerkerk, Scheepswerf 17:44 - 18:44 19:46 - - - -
Lekkerkerk, Duyvendijk 17:44 - 18:44 19:46 - - - -
Lekkerkerk, Deelen 17:45 - 18:45 19:47 - - - -
Lekkerkerk, Van Herk 17:46 - 18:46 19:48 - - - -
Lekkerkerk, Wilhelminastraat 17:46 - 18:46 19:48 - - - -
Lekkerkerk, Jan Tomstraat 17:47 - 18:47 19:49 - - - -
Lekkerkerk, Luijtenstraat 17:48 - 18:48 19:50 - - - -
Lekkerkerk, Boezemweg 17:51 - 18:51 19:53 20:54 21:54 22:54 0:03
Lekkerkerk, Tiendweg 17:52 - 18:52 19:54 20:55 21:55 22:55 0:04
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 17:53 - 18:53 19:55 20:56 21:56 22:56 0:05
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 17:54 - 18:54 19:56 20:57 21:57 22:57 0:06
Lekkerkerk, Kortedreef 17:54 - 18:54 19:56 20:57 21:57 22:57 0:06
Lekkerkerk, Schuwacht 17:55 18:26 18:55 19:57 20:58 21:58 22:58 0:07
Lekkerkerk, Peute 17:56 18:27 18:56 19:58 20:59 21:59 22:59 0:08
Lekkerkerk, School Schuwacht 17:57 18:28 18:57 19:59 21:00 22:00 23:00 0:09
Lekkerkerk, Cafe van den Berg 17:59 18:30 18:59 20:01 21:02 22:02 23:02 0:11
Krimpen a/d Lek, Watertoren 18:00 18:31 19:00 20:02 21:03 22:03 23:03 0:12
Krimpen a/d Lek, Limborgh 18:01 18:32 19:01 20:03 21:04 22:04 23:04 0:13
Krimpen a/d Lek, Rembrandtstraat 18:02 18:33 19:02 20:04 21:05 22:05 23:05 0:14
Krimpen a/d Lek, Centrum 18:03 18:34 19:03 20:05 21:06 22:06 23:06 0:15
Krimpen a/d Lek, Hoofdstraat 18:03 18:34 19:03 20:05 21:06 22:06 23:06 0:15
Krimpen a/d Lek, Plein Welgelegen 18:04 18:34 19:03 20:05 21:06 22:06 23:06 0:15
Krimpen a/d Lek, Schoolstraat 18:04 18:35 19:04 20:06 21:07 22:07 23:07 0:16
Krimpen a/d Lek, De Hon 18:06 18:36 19:05 20:07 21:08 22:08 23:08 0:17
Krimpen a/d Lek, Ooms 18:07 18:37 19:06 20:08 21:09 22:09 23:09 0:18
Krimpen a/d Lek, School 18:08 18:38 19:07 20:09 21:10 22:10 23:10 0:19
Krimpen a/d Lek, Zaag 18:10 18:39 19:08 20:10 21:11 22:11 23:11 0:20
Krimpen a/d Lek, Grevestein 18:12 18:40 19:09 20:11 21:12 22:12 23:12 0:21
Krimpen a/d IJssel, De Krom 18:13 18:42 19:11 20:13 21:14 22:14 23:14 0:23
Krimpen a/d IJssel, Stormpolder 18:14 18:42 19:11 20:13 21:14 22:14 23:14 0:23
Krimpen a/d IJssel, Industrieweg 18:15 18:43 19:12 20:14 21:15 22:15 23:15 0:24
Krimpen a/d IJssel, Busstation 18:16 18:44 19:13 20:15 21:16 22:16 23:16 0:25
Rotterdam, Metro CapelsebrugA 18:23 - 19:20 20:22 21:23 22:23 23:23 -

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Alle haltes tonen 6002a 6004a 6006a 6008a 6010a 6012a 6014a 6016a 6018a 6020a 6022a 6024a
Bergambacht, CentrumV - - 8:34 9:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Bergambacht, De Hofkamp - - 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35
Bergambacht, Bergstoepseveer - - 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Bergambacht, Eikelboom - - 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
Bergambacht, Verhoef - - 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Bergambacht, Camping de Nes - - 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
Bergambacht, De Hoek - - 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Lekkerkerk, De Loet 6:53 7:53 - - - - - - - - - -
Lekkerkerk, Sluis - - 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
Lekkerkerk, Breedveld - - 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
Lekkerkerk, Oosterwijk - - 8:44 9:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44
Lekkerkerk, Kool - - 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45
Lekkerkerk, Scheepmakersstraat - - 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45
Lekkerkerk, Scheepswerf - - 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46
Lekkerkerk, Duyvendijk - - 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46
Lekkerkerk, Deelen - - 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47
Lekkerkerk, Van Herk - - 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48
Lekkerkerk, Wilhelminastraat - - 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48
Lekkerkerk, Jan Tomstraat - - 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49
Lekkerkerk, Luijtenstraat - - 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Lekkerkerk, Boezemweg 6:57 7:57 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53
Lekkerkerk, Tiendweg 6:57 7:57 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 6:58 7:58 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 6:59 7:59 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56
Lekkerkerk, Kortedreef 6:59 7:59 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
Lekkerkerk, Schuwacht 7:00 8:00 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
Lekkerkerk, Peute 7:01 8:01 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59
Lekkerkerk, School Schuwacht 7:02 8:02 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
Lekkerkerk, Cafe van den Berg 7:04 8:04 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Krimpen a/d Lek, Watertoren 7:05 8:05 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Krimpen a/d Lek, Limborgh 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Krimpen a/d Lek, Rembrandtstraat 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Krimpen a/d Lek, Centrum 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Krimpen a/d Lek, Hoofdstraat 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Krimpen a/d Lek, Plein Welgelegen 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Krimpen a/d Lek, Schoolstraat 7:08 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Krimpen a/d Lek, De Hon 7:09 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Krimpen a/d Lek, Ooms 7:09 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Krimpen a/d Lek, School 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Krimpen a/d Lek, Zaag 7:12 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Krimpen a/d Lek, Grevestein 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Krimpen a/d IJssel, De Krom 7:14 8:14 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Krimpen a/d IJssel, Stormpolder 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Krimpen a/d IJssel, Industrieweg 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Krimpen a/d IJssel, Busstation 7:16 8:16 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Rotterdam, Metro CapelsebrugA 7:22 8:22 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Alle haltes tonen 6026a 6028a 6030a 6032a 6034a 6036a
Bergambacht, CentrumV 18:28 19:28 20:27 - 22:27 -
Bergambacht, De Hofkamp 18:29 19:29 20:28 - 22:28 -
Bergambacht, Bergstoepseveer 18:31 19:31 20:30 - 22:30 -
Bergambacht, Eikelboom 18:32 19:32 20:31 - 22:31 -
Bergambacht, Verhoef 18:33 19:33 20:32 - 22:32 -
Bergambacht, Camping de Nes 18:34 19:34 20:33 - 22:33 -
Bergambacht, De Hoek 18:35 19:35 20:34 - 22:34 -
Lekkerkerk, De Loet - - - 21:43 - 23:43
Lekkerkerk, Sluis 18:36 19:36 20:35 - 22:35 -
Lekkerkerk, Breedveld 18:37 19:37 20:36 - 22:36 -
Lekkerkerk, Oosterwijk 18:38 19:38 20:37 - 22:37 -
Lekkerkerk, Kool 18:39 19:39 20:38 - 22:38 -
Lekkerkerk, Scheepmakersstraat 18:39 19:39 20:38 - 22:38 -
Lekkerkerk, Scheepswerf 18:40 19:40 20:39 - 22:39 -
Lekkerkerk, Duyvendijk 18:40 19:40 20:39 - 22:39 -
Lekkerkerk, Deelen 18:41 19:41 20:40 - 22:40 -
Lekkerkerk, Van Herk 18:42 19:42 20:41 - 22:41 -
Lekkerkerk, Wilhelminastraat 18:42 19:42 20:41 - 22:41 -
Lekkerkerk, Jan Tomstraat 18:43 19:43 20:42 - 22:42 -
Lekkerkerk, Luijtenstraat 18:44 19:44 20:43 - 22:43 -
Lekkerkerk, Boezemweg 18:47 19:47 20:46 21:47 22:46 23:47
Lekkerkerk, Tiendweg 18:48 19:48 20:47 21:48 22:47 23:48
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 18:49 19:49 20:48 21:49 22:48 23:49
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 18:50 19:50 20:49 21:50 22:49 23:50
Lekkerkerk, Kortedreef 18:51 19:51 20:50 21:50 22:50 23:50
Lekkerkerk, Schuwacht 18:52 19:52 20:51 21:51 22:51 23:51
Lekkerkerk, Peute 18:53 19:53 20:52 21:52 22:52 23:52
Lekkerkerk, School Schuwacht 18:55 19:55 20:54 21:54 22:54 23:54
Lekkerkerk, Cafe van den Berg 18:57 19:57 20:56 21:56 22:56 23:56
Krimpen a/d Lek, Watertoren 18:58 19:58 20:57 21:57 22:57 23:57
Krimpen a/d Lek, Limborgh 18:59 19:59 20:58 21:58 22:58 23:58
Krimpen a/d Lek, Rembrandtstraat 19:00 20:00 20:59 21:59 22:59 23:59
Krimpen a/d Lek, Centrum 19:01 20:01 21:00 22:00 23:00 0:00
Krimpen a/d Lek, Hoofdstraat 19:01 20:01 21:00 22:00 23:00 0:00
Krimpen a/d Lek, Plein Welgelegen 19:01 20:01 21:00 22:00 23:00 0:00
Krimpen a/d Lek, Schoolstraat 19:02 20:02 21:01 22:01 23:01 0:01
Krimpen a/d Lek, De Hon 19:03 20:03 21:02 22:02 23:02 0:02
Krimpen a/d Lek, Ooms 19:03 20:03 21:02 22:02 23:02 0:02
Krimpen a/d Lek, School 19:04 20:04 21:03 22:03 23:03 0:03
Krimpen a/d Lek, Zaag 19:06 20:06 21:05 22:05 23:05 0:05
Krimpen a/d Lek, Grevestein 19:07 20:07 21:06 22:06 23:06 0:06
Krimpen a/d IJssel, De Krom 19:08 20:08 21:07 22:07 23:07 0:07
Krimpen a/d IJssel, Stormpolder 19:09 20:09 21:08 22:08 23:08 0:08
Krimpen a/d IJssel, Industrieweg 19:09 20:09 21:08 22:08 23:08 0:08
Krimpen a/d IJssel, Busstation 19:10 20:10 21:09 22:09 23:09 0:09
Rotterdam, Metro CapelsebrugA 19:17 20:17 21:16 22:16 23:16 -

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Alle haltes tonen 7002a 7004a 7006a 7008a 7010a 7012a 7014a 7016a 7018a 7020a 7022a 7024a
Bergambacht, CentrumV - - 10:38 - 12:38 - 14:38 - 16:38 - 18:38 -
Bergambacht, De Hofkamp - - 10:39 - 12:39 - 14:39 - 16:39 - 18:39 -
Bergambacht, Bergstoepseveer - - 10:41 - 12:41 - 14:41 - 16:41 - 18:41 -
Bergambacht, Eikelboom - - 10:42 - 12:42 - 14:42 - 16:42 - 18:42 -
Bergambacht, Verhoef - - 10:43 - 12:43 - 14:43 - 16:43 - 18:43 -
Bergambacht, Camping de Nes - - 10:44 - 12:44 - 14:44 - 16:44 - 18:44 -
Bergambacht, De Hoek - - 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45 - 18:45 -
Lekkerkerk, De Loet 8:53 9:53 - 11:53 - 13:53 - 15:53 - 17:53 - 19:53
Lekkerkerk, Sluis - - 10:46 - 12:46 - 14:46 - 16:46 - 18:46 -
Lekkerkerk, Breedveld - - 10:47 - 12:47 - 14:47 - 16:47 - 18:47 -
Lekkerkerk, Oosterwijk - - 10:48 - 12:48 - 14:48 - 16:48 - 18:48 -
Lekkerkerk, Kool - - 10:49 - 12:49 - 14:49 - 16:49 - 18:49 -
Lekkerkerk, Scheepmakersstraat - - 10:49 - 12:49 - 14:49 - 16:49 - 18:49 -
Lekkerkerk, Scheepswerf - - 10:50 - 12:50 - 14:50 - 16:50 - 18:50 -
Lekkerkerk, Duyvendijk - - 10:50 - 12:50 - 14:50 - 16:50 - 18:50 -
Lekkerkerk, Deelen - - 10:51 - 12:51 - 14:51 - 16:51 - 18:51 -
Lekkerkerk, Van Herk - - 10:52 - 12:52 - 14:52 - 16:52 - 18:52 -
Lekkerkerk, Wilhelminastraat - - 10:52 - 12:52 - 14:52 - 16:52 - 18:52 -
Lekkerkerk, Jan Tomstraat - - 10:53 - 12:53 - 14:53 - 16:53 - 18:53 -
Lekkerkerk, Luijtenstraat - - 10:54 - 12:54 - 14:54 - 16:54 - 18:54 -
Lekkerkerk, Boezemweg 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57
Lekkerkerk, Tiendweg 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Lekkerkerk, Kortedreef 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Lekkerkerk, Schuwacht 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
Lekkerkerk, Peute 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Lekkerkerk, School Schuwacht 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04
Lekkerkerk, Cafe van den Berg 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
Krimpen a/d Lek, Watertoren 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07
Krimpen a/d Lek, Limborgh 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08
Krimpen a/d Lek, Rembrandtstraat 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
Krimpen a/d Lek, Centrum 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Krimpen a/d Lek, Hoofdstraat 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Krimpen a/d Lek, Plein Welgelegen 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
Krimpen a/d Lek, Schoolstraat 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
Krimpen a/d Lek, De Hon 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Krimpen a/d Lek, Ooms 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
Krimpen a/d Lek, School 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13
Krimpen a/d Lek, Zaag 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15
Krimpen a/d Lek, Grevestein 9:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16
Krimpen a/d IJssel, De Krom 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
Krimpen a/d IJssel, Stormpolder 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Krimpen a/d IJssel, Industrieweg 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18
Krimpen a/d IJssel, Busstation 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
Rotterdam, Metro CapelsebrugA 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Alle haltes tonen 7026a 7028a 7030a 7032a
Bergambacht, CentrumV 20:38 - 22:38 -
Bergambacht, De Hofkamp 20:39 - 22:39 -
Bergambacht, Bergstoepseveer 20:41 - 22:41 -
Bergambacht, Eikelboom 20:42 - 22:42 -
Bergambacht, Verhoef 20:43 - 22:43 -
Bergambacht, Camping de Nes 20:44 - 22:44 -
Bergambacht, De Hoek 20:45 - 22:45 -
Lekkerkerk, De Loet - 21:53 - 23:53
Lekkerkerk, Sluis 20:46 - 22:46 -
Lekkerkerk, Breedveld 20:47 - 22:47 -
Lekkerkerk, Oosterwijk 20:48 - 22:48 -
Lekkerkerk, Kool 20:49 - 22:49 -
Lekkerkerk, Scheepmakersstraat 20:49 - 22:49 -
Lekkerkerk, Scheepswerf 20:50 - 22:50 -
Lekkerkerk, Duyvendijk 20:50 - 22:50 -
Lekkerkerk, Deelen 20:51 - 22:51 -
Lekkerkerk, Van Herk 20:52 - 22:52 -
Lekkerkerk, Wilhelminastraat 20:52 - 22:52 -
Lekkerkerk, Jan Tomstraat 20:53 - 22:53 -
Lekkerkerk, Luijtenstraat 20:54 - 22:54 -
Lekkerkerk, Boezemweg 20:57 21:57 22:57 23:57
Lekkerkerk, Tiendweg 20:58 21:58 22:58 23:58
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 20:59 21:59 22:59 23:59
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 21:00 22:00 23:00 0:00
Lekkerkerk, Kortedreef 21:00 22:00 23:00 0:00
Lekkerkerk, Schuwacht 21:01 22:01 23:01 0:01
Lekkerkerk, Peute 21:02 22:02 23:02 0:02
Lekkerkerk, School Schuwacht 21:04 22:04 23:04 0:04
Lekkerkerk, Cafe van den Berg 21:06 22:06 23:06 0:06
Krimpen a/d Lek, Watertoren 21:07 22:07 23:07 0:07
Krimpen a/d Lek, Limborgh 21:08 22:08 23:08 0:08
Krimpen a/d Lek, Rembrandtstraat 21:09 22:09 23:09 0:09
Krimpen a/d Lek, Centrum 21:10 22:10 23:10 0:10
Krimpen a/d Lek, Hoofdstraat 21:10 22:10 23:10 0:10
Krimpen a/d Lek, Plein Welgelegen 21:10 22:10 23:10 0:10
Krimpen a/d Lek, Schoolstraat 21:11 22:11 23:11 0:11
Krimpen a/d Lek, De Hon 21:12 22:12 23:12 0:12
Krimpen a/d Lek, Ooms 21:12 22:12 23:12 0:12
Krimpen a/d Lek, School 21:13 22:13 23:13 0:13
Krimpen a/d Lek, Zaag 21:15 22:15 23:15 0:15
Krimpen a/d Lek, Grevestein 21:16 22:16 23:16 0:16
Krimpen a/d IJssel, De Krom 21:17 22:17 23:17 0:17
Krimpen a/d IJssel, Stormpolder 21:18 22:18 23:18 0:18
Krimpen a/d IJssel, Industrieweg 21:18 22:18 23:18 0:18
Krimpen a/d IJssel, Busstation 21:19 22:19 23:19 0:19
Rotterdam, Metro CapelsebrugA 21:26 22:26 23:26 -

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Andere dienstregeling