Zuid-Holland Wijzig regio

Dienstregeling Zuid-Holland Wijzig regio

Lijn 195: Rotterdam Capelsebrug naar Utrecht CentraalPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
10 december 2017
Haltenummer: 
53430021 (Lekkerkerk, De Loet)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De Vakantiedienstregeling in 2017/2018: 27 december 2017 t/m 5 januari 2018 (kerstvakantie), 8 juli t/m 25 aug 2018 (zomervakantie).

1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec.), Nieuwjaarsdag (1 jan.), 2e Paasdag (2 April), Hemelvaartsdag (10 mei), 2e Pinksterdag (21 mei) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april) wordt gereden als op zaterdag.Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20.00 uur. Alle ritten welke na 20.00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1001a 1003a 1007 1013a 1017a 1021a 1025a 1031 1033a 1037a 1041a 1045
Rotterdam, Metro CapelsebrugV - - - - - - 7:00 - 7:34 8:06 8:36 9:06
Krimpen a/d IJssel, Busstation - - 5:58 - - - 7:06 - 7:40 8:12 8:42 9:12
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout - - 6:01 - - - 7:10 - 7:44 8:16 8:46 9:16
Krimpen a/d Lek, De Viersprong - - 6:03 - - - 7:13 - 7:46 8:18 8:48 9:18
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 - - 6:04 - - - 7:14 - 7:47 8:19 8:49 9:19
Lekkerkerk, De Loet - - 6:06 - - - 7:16 - 7:49 8:21 8:51 9:21
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen - - 6:09 - - - 7:19 - 7:52 8:24 8:54 9:24
Bergambacht, Centrum - - 6:14 - - - 7:25 - 7:58 8:29 8:59 9:29
Ammerstol, Ammerstol - - 6:16 - - - 7:27 - 8:01 8:31 9:01 9:31
Schoonhoven, Hemstoep - - 6:18 - - - 7:30 - 8:03 8:33 9:03 9:33
Schoonhoven, Schoonhoven West 5:25 5:53 6:19 - 6:59 7:18 7:31 - 8:04 8:34 9:04 9:34
Schoonhoven, Schoonhoven Noord 5:26 5:54 6:20 - 7:00 7:19 7:32 - 8:05 8:35 9:05 9:35
Schoonhoven, Schoonhoven Oost 5:28 5:56 6:22 - 7:02 7:21 7:34 - 8:08 8:38 9:08 9:38
Cabauw, Provincialeweg 5:31 5:59 6:24 - 7:05 7:24 7:37 - 8:11 8:41 9:11 9:41
Lopik, Zijdeweg 5:33 6:01 6:27 - 7:08 7:27 7:40 - 8:14 8:44 9:14 9:44
Lopik, Vrijheidslaan 5:34 6:02 6:27 - 7:08 7:27 7:40 - 8:14 8:44 9:14 9:44
Lopik, Gemeentehuis 5:34 6:02 6:28 - 7:09 7:28 7:41 - 8:15 8:45 9:15 9:45
Lopik, Vogelzang 5:35 6:03 6:29 - 7:10 7:29 7:42 - 8:16 8:46 9:16 9:46
Jaarsveld, S.L. van Alterenweg 5:36 6:04 6:30 - 7:11 7:30 7:44 - 8:17 8:47 9:17 9:47
Lopik, Kruispunt Graaf 5:37 6:05 6:31 - 7:12 7:31 7:45 - 8:18 8:48 9:18 9:48
Lopik, Industrieweg 5:37 6:05 6:31 - 7:13 7:32 7:46 - 8:19 8:49 9:19 9:49
Benschop, Van Iperen 5:41 6:09 6:35 7:02 7:17 7:36 7:50 8:16 8:23 8:53 9:23 9:53
Benschop, Griendbrug 5:41 6:09 6:35 7:02 7:17 7:36 7:50 8:16 8:23 8:53 9:23 9:53
Benschop, Gemeentehuis 5:42 6:10 6:36 7:03 7:18 7:37 7:51 8:17 8:24 8:54 9:24 9:54
Benschop, Lansing 5:43 6:11 6:37 7:04 7:19 7:38 7:52 8:18 8:25 8:55 9:25 9:55
Benschop, Van der Mel 5:43 6:11 6:37 7:04 7:19 7:38 7:52 8:18 8:25 8:55 9:25 9:55
Benschop, Halfweg 5:44 6:12 6:38 7:05 7:20 7:39 7:53 8:19 8:26 8:56 9:26 9:56
Benschop, Van der Laan 5:45 6:13 6:39 7:06 7:21 7:40 7:54 8:20 8:27 8:57 9:27 9:57
Benschop, Verwey 5:47 6:15 6:41 7:08 7:23 7:42 7:56 8:22 8:29 8:59 9:29 9:59
IJsselstein, Van Der Voort 5:48 6:16 6:42 7:09 7:24 7:43 7:57 8:23 8:30 9:00 9:30 10:00
IJsselstein, Binnenstad 5:52 6:20 6:47 7:14 7:29 7:49 8:03 8:29 8:36 9:06 9:36 10:06
IJsselstein, Ewoud/Boerhaaveweg 5:55 6:23 6:50 7:17 7:32 7:52 8:05 8:31 8:38 9:08 9:38 10:08
IJsselstein, Overwaard 5:57 6:25 6:52 7:19 7:34 7:54 8:07 8:33 8:40 9:10 9:40 10:10
Utrecht, Papendorp Zuid 6:06 6:34 7:01 7:29 7:44 8:05 8:17 8:43 8:50 9:20 9:50 10:20
Utrecht, P+R Papendorp 6:07 6:35 7:02 7:30 7:45 8:06 8:18 8:44 8:51 9:21 9:51 10:21
Utrecht, Kanaleneiland 6:08 6:36 7:03 7:32 7:47 8:08 8:20 8:46 8:53 9:23 9:53 10:23
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan 6:09 6:37 7:04 7:33 7:49 8:09 8:21 8:47 8:54 9:24 9:54 10:24
Utrecht, Centraal JaarbeurszijdeA 6:14 6:42 7:10 7:39 7:57 8:15 8:27 8:53 9:00 9:30 10:00 10:30

a: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig.

Alle haltes tonen 1049a 1053 1057a 1061a 1065a 1069a 1073 1077a 1081a 1085a 1089 1093a
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 9:36 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:36 13:06 13:36 14:05 14:35 15:05
Krimpen a/d IJssel, Busstation 9:42 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:42 13:12 13:42 14:11 14:41 15:11
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout 9:46 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:46 13:16 13:46 14:15 14:45 15:15
Krimpen a/d Lek, De Viersprong 9:48 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:48 13:18 13:48 14:17 14:47 15:17
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 9:49 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:49 13:19 13:49 14:18 14:48 15:18
Lekkerkerk, De Loet 9:51 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:51 13:21 13:51 14:20 14:50 15:20
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen 9:54 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:54 13:24 13:54 14:23 14:53 15:23
Bergambacht, Centrum 9:59 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 12:59 13:29 13:59 14:28 14:58 15:28
Ammerstol, Ammerstol 10:01 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:01 13:31 14:01 14:30 15:00 15:30
Schoonhoven, Hemstoep 10:03 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:03 13:33 14:03 14:32 15:02 15:32
Schoonhoven, Schoonhoven West 10:04 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:04 13:34 14:04 14:33 15:03 15:33
Schoonhoven, Schoonhoven Noord 10:05 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:05 13:35 14:05 14:34 15:04 15:34
Schoonhoven, Schoonhoven Oost 10:08 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:08 13:38 14:08 14:37 15:07 15:37
Cabauw, Provincialeweg 10:11 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:11 13:41 14:11 14:40 15:10 15:40
Lopik, Zijdeweg 10:14 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:14 13:44 14:14 14:43 15:13 15:43
Lopik, Vrijheidslaan 10:14 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:14 13:44 14:14 14:43 15:13 15:43
Lopik, Gemeentehuis 10:15 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:15 13:45 14:15 14:44 15:14 15:44
Lopik, Vogelzang 10:16 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:16 13:46 14:16 14:45 15:15 15:45
Jaarsveld, S.L. van Alterenweg 10:17 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:17 13:47 14:17 14:46 15:16 15:46
Lopik, Kruispunt Graaf 10:18 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:18 13:48 14:18 14:47 15:17 15:47
Lopik, Industrieweg 10:19 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:19 13:49 14:19 14:48 15:18 15:48
Benschop, Van Iperen 10:23 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:23 13:53 14:23 14:52 15:22 15:52
Benschop, Griendbrug 10:23 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:23 13:53 14:23 14:52 15:22 15:52
Benschop, Gemeentehuis 10:24 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:24 13:54 14:24 14:53 15:23 15:53
Benschop, Lansing 10:25 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:25 13:55 14:25 14:54 15:24 15:54
Benschop, Van der Mel 10:25 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:25 13:55 14:25 14:54 15:24 15:54
Benschop, Halfweg 10:26 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:26 13:56 14:26 14:55 15:25 15:55
Benschop, Van der Laan 10:27 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:27 13:57 14:27 14:56 15:26 15:56
Benschop, Verwey 10:29 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:29 13:59 14:29 14:58 15:28 15:58
IJsselstein, Van Der Voort 10:30 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:30 14:00 14:30 14:59 15:29 15:59
IJsselstein, Binnenstad 10:36 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:36 14:06 14:36 15:05 15:35 16:05
IJsselstein, Ewoud/Boerhaaveweg 10:38 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:38 14:08 14:38 15:07 15:37 16:08
IJsselstein, Overwaard 10:40 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:40 14:10 14:40 15:09 15:39 16:10
Utrecht, Papendorp Zuid 10:50 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:50 14:20 14:50 15:19 15:49 16:21
Utrecht, P+R Papendorp 10:51 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:51 14:21 14:51 15:20 15:50 16:22
Utrecht, Kanaleneiland 10:53 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:53 14:23 14:53 15:22 15:52 16:24
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan 10:54 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:54 14:24 14:54 15:23 15:53 16:26
Utrecht, Centraal JaarbeurszijdeA 11:00 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:00 14:30 15:00 15:29 15:59 16:32

a: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig.

Alle haltes tonen 1097 1101a 1103a 1105a 1107a 1109a 1111a 1113a 1115a 1117 1119a 1121
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 15:33 16:03 16:18 16:33 16:48 17:03 17:18 17:33 17:48 18:04 18:31 19:01
Krimpen a/d IJssel, Busstation 15:39 16:09 16:24 16:39 16:54 17:09 17:24 17:39 17:54 18:10 18:37 19:07
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout 15:43 16:13 16:28 16:43 16:58 17:13 17:28 17:43 17:58 18:14 18:40 19:10
Krimpen a/d Lek, De Viersprong 15:45 16:16 16:31 16:46 17:01 17:16 17:31 17:46 18:01 18:17 18:42 19:12
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 15:46 16:17 16:32 16:47 17:02 17:17 17:32 17:47 18:02 18:18 18:43 19:13
Lekkerkerk, De Loet 15:48 16:19 16:34 16:49 17:04 17:19 17:34 17:49 18:04 18:20 18:45 19:15
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen 15:51 16:22 16:37 16:52 17:07 17:22 17:37 17:52 18:07 18:23 18:48 19:18
Bergambacht, Centrum 15:56 16:28 16:43 16:58 17:13 17:28 17:43 17:58 18:13 18:29 18:53 19:23
Ammerstol, Ammerstol 15:58 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:31 18:55 19:25
Schoonhoven, Hemstoep 16:00 16:33 16:48 17:03 17:18 17:33 17:48 18:03 18:18 18:33 18:57 19:27
Schoonhoven, Schoonhoven West 16:01 16:34 16:49 17:04 17:19 17:34 17:49 18:04 18:19 18:34 18:58 19:28
Schoonhoven, Schoonhoven Noord 16:02 16:35 16:50 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05 18:20 18:35 18:59 19:29
Schoonhoven, Schoonhoven Oost 16:04 16:37 16:52 17:07 17:22 17:37 17:52 18:07 18:22 18:37 19:01 19:31
Cabauw, Provincialeweg 16:07 16:40 16:55 17:10 17:25 17:40 17:55 18:10 18:25 18:40 19:04 19:34
Lopik, Zijdeweg 16:10 16:43 16:58 17:13 17:28 17:43 17:58 18:13 18:28 18:43 19:07 19:37
Lopik, Vrijheidslaan 16:10 16:43 16:58 17:13 17:28 17:43 17:58 18:13 18:28 18:43 19:07 19:37
Lopik, Gemeentehuis 16:11 16:44 16:59 17:14 17:29 17:44 17:59 18:14 18:29 18:44 19:08 19:38
Lopik, Vogelzang 16:12 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:09 19:39
Jaarsveld, S.L. van Alterenweg 16:14 16:47 17:02 17:17 17:31 17:46 18:01 18:16 18:31 18:46 19:10 19:40
Lopik, Kruispunt Graaf 16:15 16:48 17:03 17:18 17:32 17:47 18:02 18:17 18:32 18:47 19:11 19:41
Lopik, Industrieweg 16:16 16:49 17:04 17:19 17:33 17:48 18:03 18:18 18:32 18:47 19:11 19:41
Benschop, Van Iperen 16:20 16:53 17:08 17:23 17:37 17:52 18:07 18:22 18:36 18:51 19:15 19:45
Benschop, Griendbrug 16:20 16:53 17:08 17:23 17:37 17:52 18:07 18:22 18:36 18:51 19:15 19:45
Benschop, Gemeentehuis 16:21 16:54 17:09 17:24 17:38 17:53 18:08 18:23 18:37 18:52 19:16 19:46
Benschop, Lansing 16:22 16:55 17:10 17:25 17:39 17:54 18:09 18:24 18:38 18:53 19:17 19:47
Benschop, Van der Mel 16:22 16:55 17:10 17:25 17:39 17:54 18:09 18:24 18:38 18:53 19:17 19:47
Benschop, Halfweg 16:23 16:56 17:11 17:26 17:40 17:55 18:10 18:25 18:39 18:54 19:18 19:48
Benschop, Van der Laan 16:24 16:57 17:12 17:27 17:41 17:56 18:11 18:26 18:40 18:55 19:19 19:49
Benschop, Verwey 16:26 16:59 17:14 17:29 17:43 17:58 18:13 18:28 18:41 18:56 19:20 19:50
IJsselstein, Van Der Voort 16:27 17:00 17:15 17:30 17:44 17:59 18:14 18:29 18:42 18:57 19:21 19:51
IJsselstein, Binnenstad 16:33 17:06 17:21 17:35 17:49 18:04 18:19 18:34 18:47 19:02 19:26 19:56
IJsselstein, Ewoud/Boerhaaveweg 16:36 17:09 17:24 17:38 17:52 18:07 18:22 18:36 18:49 19:04 19:28 19:58
IJsselstein, Overwaard 16:38 17:11 17:26 17:40 17:54 18:09 18:24 18:38 18:51 19:06 19:30 20:00
Utrecht, Papendorp Zuid 16:49 17:22 17:36 17:50 18:04 18:19 18:34 18:48 19:01 19:16 19:40 20:10
Utrecht, P+R Papendorp 16:50 17:23 17:37 17:51 18:05 18:20 18:35 18:49 19:02 19:17 19:41 20:11
Utrecht, Kanaleneiland 16:52 17:25 17:39 17:53 18:07 18:22 18:37 18:51 19:04 19:19 19:43 20:13
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan 16:54 17:26 17:40 17:54 18:08 18:23 18:38 18:52 19:05 19:20 19:44 20:14
Utrecht, Centraal JaarbeurszijdeA 17:00 17:32 17:46 18:00 18:14 18:29 18:43 18:57 19:10 19:25 19:49 20:19

a: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig.

Alle haltes tonen 1123a 1125a 1127a 1129a 1131 1133a 1135b
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 19:31 20:01 - 21:01 22:01 23:01 0:01
Krimpen a/d IJssel, Busstation 19:37 20:07 - 21:07 22:07 23:07 0:07
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout 19:40 20:10 - 21:10 22:10 23:10 0:10
Krimpen a/d Lek, De Viersprong 19:42 20:12 - 21:12 22:12 23:12 0:12
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 19:43 20:13 - 21:13 22:13 23:13 0:13
Lekkerkerk, De Loet 19:45 20:15 - 21:15 22:15 23:15 0:15
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen 19:48 20:18 - 21:18 22:18 23:18 0:18
Bergambacht, Centrum 19:53 20:23 - 21:23 22:23 23:23 0:23
Ammerstol, Ammerstol 19:55 20:25 - 21:25 22:25 23:25 0:25
Schoonhoven, Hemstoep 19:57 20:27 - 21:27 22:27 23:27 0:27
Schoonhoven, Schoonhoven West 19:58 20:28 20:58 21:28 22:28 23:28 0:28
Schoonhoven, Schoonhoven Noord 19:59 20:29 20:59 21:29 22:29 23:29 0:29
Schoonhoven, Schoonhoven Oost 20:01 20:31 21:01 21:31 22:31 23:31 0:31
Cabauw, Provincialeweg 20:04 20:34 21:04 21:34 22:34 23:34 -
Lopik, Zijdeweg 20:07 20:37 21:07 21:37 22:37 23:37 -
Lopik, Vrijheidslaan 20:07 20:37 21:07 21:37 22:37 23:37 -
Lopik, Gemeentehuis 20:08 20:38 21:08 21:38 22:38 23:38 -
Lopik, Vogelzang 20:09 20:39 21:09 21:39 22:39 23:39 -
Jaarsveld, S.L. van Alterenweg 20:10 20:40 21:10 21:40 22:40 23:40 -
Lopik, Kruispunt Graaf 20:11 20:41 21:11 21:41 22:41 23:41 -
Lopik, Industrieweg 20:11 20:41 21:11 21:41 22:41 23:41 -
Benschop, Van Iperen 20:15 20:45 21:15 21:45 22:45 23:45 -
Benschop, Griendbrug 20:15 20:45 21:15 21:45 22:45 23:45 -
Benschop, Gemeentehuis 20:16 20:46 21:16 21:46 22:46 23:46 -
Benschop, Lansing 20:17 20:47 21:17 21:47 22:47 23:47 -
Benschop, Van der Mel 20:17 20:47 21:17 21:47 22:47 23:47 -
Benschop, Halfweg 20:18 20:48 21:18 21:48 22:48 23:48 -
Benschop, Van der Laan 20:19 20:49 21:19 21:49 22:49 23:49 -
Benschop, Verwey 20:20 20:50 21:20 21:50 22:50 23:50 -
IJsselstein, Van Der Voort 20:21 20:51 21:21 21:51 22:51 23:51 -
IJsselstein, Binnenstad 20:26 20:56 21:26 21:56 22:56 23:56 -
IJsselstein, Ewoud/Boerhaaveweg 20:28 20:58 21:28 21:58 22:58 23:58 -
IJsselstein, Overwaard 20:30 21:00 21:30 22:00 23:00 0:00 -
Utrecht, Papendorp Zuid 20:40 21:10 21:40 22:10 23:10 0:10 -
Utrecht, P+R Papendorp 20:41 21:11 21:41 22:11 23:11 0:11 -
Utrecht, Kanaleneiland 20:43 21:13 21:42 22:13 23:13 0:13 -
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan 20:44 21:14 21:43 22:14 23:14 0:14 -
Utrecht, Centraal JaarbeurszijdeA 20:49 21:19 21:49 22:19 23:19 0:19 -

a: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig.
b: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig. Tot Schoonhoven Oost.

Alle haltes tonen 8001a 8003 8005a 8007 8009 8011a 8013 8015a 8017 8019a 8021a 8023a
Rotterdam, Metro CapelsebrugV - - - - - 6:28 - 7:00 - 7:34 7:51 8:06
Krimpen a/d IJssel, Busstation - - - 5:58 6:17 6:34 - 7:06 - 7:40 7:57 8:12
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout - - - 6:01 6:20 6:37 - 7:10 - 7:44 8:01 8:16
Krimpen a/d Lek, De Viersprong - - - 6:03 6:22 6:39 - 7:13 - 7:46 8:03 8:18
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 - - - 6:04 6:23 6:40 - 7:14 - 7:47 8:04 8:19
Lekkerkerk, De Loet - - - 6:06 6:25 6:42 - 7:16 - 7:49 8:06 8:21
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen - - - 6:09 6:28 6:45 - 7:19 - 7:52 8:09 8:24
Bergambacht, Centrum - - - 6:14 6:33 6:50 7:04 7:25 - 7:58 8:14 8:29
Ammerstol, Ammerstol - - - 6:16 6:35 6:52 7:06 7:27 - 8:01 8:16 8:31
Schoonhoven, Hemstoep - - - 6:18 6:37 6:54 7:09 7:30 - 8:03 8:18 8:33
Schoonhoven, Schoonhoven West 5:25 5:53 6:08 6:19 6:38 6:55 7:10 7:31 7:46 8:04 8:19 8:34
Schoonhoven, Schoonhoven Noord 5:26 5:54 6:09 6:20 6:39 6:56 7:11 7:32 7:47 8:05 8:20 8:35
Schoonhoven, Schoonhoven Oost 5:28 5:56 6:11 6:22 6:41 6:58 7:13 7:34 7:49 8:08 8:23 8:38
Cabauw, Provincialeweg 5:31 5:59 6:14 6:24 6:44 7:03 7:16 7:37 7:52 8:11 8:26 8:41
Lopik, Zijdeweg 5:33 6:01 6:16 6:27 6:47 7:06 7:19 7:40 7:55 8:14 8:29 8:44
Lopik, Vrijheidslaan 5:34 6:02 6:17 6:27 6:47 7:06 7:19 7:40 7:55 8:14 8:29 8:44
Lopik, Gemeentehuis 5:34 6:02 6:17 6:28 6:48 7:07 7:20 7:41 7:56 8:15 8:30 8:45
Lopik, Vogelzang 5:35 6:03 6:18 6:29 6:49 7:08 7:21 7:42 7:57 8:16 8:31 8:46
Jaarsveld, S.L. van Alterenweg 5:36 6:04 6:19 6:30 6:50 7:09 7:22 7:44 7:58 8:17 8:32 8:47
Lopik, Kruispunt Graaf 5:37 6:05 6:20 6:31 6:51 7:10 7:23 7:45 7:59 8:18 8:33 8:48
Lopik, Industrieweg 5:37 6:05 6:20 6:31 6:52 7:11 7:24 7:46 8:00 8:19 8:34 8:49
Benschop, Van Iperen 5:41 6:09 6:24 6:35 6:56 7:15 7:28 7:50 8:04 8:23 8:38 8:53
Benschop, Griendbrug 5:41 6:09 6:24 6:35 6:56 7:15 7:28 7:50 8:04 8:23 8:38 8:53
Benschop, Gemeentehuis 5:42 6:10 6:25 6:36 6:57 7:16 7:29 7:51 8:05 8:24 8:39 8:54
Benschop, Lansing 5:43 6:11 6:26 6:37 6:58 7:17 7:30 7:52 8:06 8:25 8:40 8:55
Benschop, Van der Mel 5:43 6:11 6:26 6:37 6:58 7:17 7:30 7:52 8:06 8:25 8:40 8:55
Benschop, Halfweg 5:44 6:12 6:27 6:38 6:59 7:18 7:31 7:53 8:07 8:26 8:41 8:56
Benschop, Van der Laan 5:45 6:13 6:28 6:39 7:00 7:19 7:32 7:54 8:08 8:27 8:42 8:57
Benschop, Verwey 5:47 6:15 6:30 6:41 7:02 7:21 7:34 7:56 8:10 8:29 8:44 8:59
IJsselstein, Van Der Voort 5:48 6:16 6:31 6:42 7:03 7:22 7:35 7:57 8:11 8:30 8:45 9:00
IJsselstein, Binnenstad 5:52 6:20 6:35 6:47 7:08 7:28 7:40 8:03 8:17 8:36 8:51 9:06
IJsselstein, Ewoud/Boerhaaveweg 5:55 6:23 6:38 6:50 7:11 7:30 7:43 8:05 8:20 8:38 8:53 9:08
IJsselstein, Overwaard 5:57 6:25 6:40 6:52 7:13 7:32 7:45 8:07 8:22 8:40 8:55 9:10
Utrecht, Papendorp Zuid 6:06 6:34 6:49 7:01 7:23 7:42 7:56 8:17 8:32 8:50 9:05 9:20
Utrecht, P+R Papendorp 6:07 6:35 6:50 7:02 7:24 7:43 7:57 8:18 8:33 8:51 9:06 9:21
Utrecht, Kanaleneiland 6:08 6:36 6:51 7:03 7:25 7:45 7:59 8:20 8:35 8:53 9:08 9:23
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan 6:09 6:37 6:52 7:04 7:26 7:46 8:01 8:21 8:36 8:54 9:09 9:24
Utrecht, Centraal JaarbeurszijdeA 6:14 6:42 6:57 7:10 7:31 7:52 8:07 8:27 8:42 9:00 9:15 9:30

a: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig.
b: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig. Tot Schoonhoven Oost.

Alle haltes tonen 8027a 8029 8031a 8033 8035 8037a 8039a 8041a 8043 8045a 8047 8049
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 8:36 9:06 9:36 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:36 13:06 13:36 14:05
Krimpen a/d IJssel, Busstation 8:42 9:12 9:42 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:42 13:12 13:42 14:11
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout 8:46 9:16 9:46 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:46 13:16 13:46 14:15
Krimpen a/d Lek, De Viersprong 8:48 9:18 9:48 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:48 13:18 13:48 14:17
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 8:49 9:19 9:49 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:49 13:19 13:49 14:18
Lekkerkerk, De Loet 8:51 9:21 9:51 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:51 13:21 13:51 14:20
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen 8:54 9:24 9:54 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:54 13:24 13:54 14:23
Bergambacht, Centrum 8:59 9:29 9:59 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 12:59 13:29 13:59 14:28
Ammerstol, Ammerstol 9:01 9:31 10:01 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:01 13:31 14:01 14:30
Schoonhoven, Hemstoep 9:03 9:33 10:03 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:03 13:33 14:03 14:32
Schoonhoven, Schoonhoven West 9:04 9:34 10:04 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:04 13:34 14:04 14:33
Schoonhoven, Schoonhoven Noord 9:05 9:35 10:05 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:05 13:35 14:05 14:34
Schoonhoven, Schoonhoven Oost 9:08 9:38 10:08 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:08 13:38 14:08 14:37
Cabauw, Provincialeweg 9:11 9:41 10:11 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:11 13:41 14:11 14:40
Lopik, Zijdeweg 9:14 9:44 10:14 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:14 13:44 14:14 14:43
Lopik, Vrijheidslaan 9:14 9:44 10:14 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:14 13:44 14:14 14:43
Lopik, Gemeentehuis 9:15 9:45 10:15 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:15 13:45 14:15 14:44
Lopik, Vogelzang 9:16 9:46 10:16 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:16 13:46 14:16 14:45
Jaarsveld, S.L. van Alterenweg 9:17 9:47 10:17 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:17 13:47 14:17 14:46
Lopik, Kruispunt Graaf 9:18 9:48 10:18 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:18 13:48 14:18 14:47
Lopik, Industrieweg 9:19 9:49 10:19 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:19 13:49 14:19 14:48
Benschop, Van Iperen 9:23 9:53 10:23 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:23 13:53 14:23 14:52
Benschop, Griendbrug 9:23 9:53 10:23 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:23 13:53 14:23 14:52
Benschop, Gemeentehuis 9:24 9:54 10:24 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:24 13:54 14:24 14:53
Benschop, Lansing 9:25 9:55 10:25 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:25 13:55 14:25 14:54
Benschop, Van der Mel 9:25 9:55 10:25 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:25 13:55 14:25 14:54
Benschop, Halfweg 9:26 9:56 10:26 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:26 13:56 14:26 14:55
Benschop, Van der Laan 9:27 9:57 10:27 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:27 13:57 14:27 14:56
Benschop, Verwey 9:29 9:59 10:29 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:29 13:59 14:29 14:58
IJsselstein, Van Der Voort 9:30 10:00 10:30 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:30 14:00 14:30 14:59
IJsselstein, Binnenstad 9:36 10:06 10:36 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:36 14:06 14:36 15:05
IJsselstein, Ewoud/Boerhaaveweg 9:38 10:08 10:38 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:38 14:08 14:38 15:07
IJsselstein, Overwaard 9:40 10:10 10:40 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:40 14:10 14:40 15:09
Utrecht, Papendorp Zuid 9:50 10:20 10:50 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:50 14:20 14:50 15:19
Utrecht, P+R Papendorp 9:51 10:21 10:51 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:51 14:21 14:51 15:20
Utrecht, Kanaleneiland 9:53 10:23 10:53 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:53 14:23 14:53 15:22
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan 9:54 10:24 10:54 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:54 14:24 14:54 15:23
Utrecht, Centraal JaarbeurszijdeA 10:00 10:30 11:00 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:00 14:30 15:00 15:29

a: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig.
b: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig. Tot Schoonhoven Oost.

Alle haltes tonen 8051a 8053a 8055a 8057 8059a 8061 8063 8065a 8067a 8069a 8071 8073a
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 14:35 15:05 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:04 18:31 19:01 19:31 20:01
Krimpen a/d IJssel, Busstation 14:41 15:11 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:10 18:37 19:07 19:37 20:07
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout 14:45 15:15 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:14 18:40 19:10 19:40 20:10
Krimpen a/d Lek, De Viersprong 14:47 15:17 15:45 16:16 16:46 17:16 17:46 18:17 18:42 19:12 19:42 20:12
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 14:48 15:18 15:46 16:17 16:47 17:17 17:47 18:18 18:43 19:13 19:43 20:13
Lekkerkerk, De Loet 14:50 15:20 15:48 16:19 16:49 17:19 17:49 18:20 18:45 19:15 19:45 20:15
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen 14:53 15:23 15:51 16:22 16:52 17:22 17:52 18:23 18:48 19:18 19:48 20:18
Bergambacht, Centrum 14:58 15:28 15:56 16:28 16:58 17:28 17:58 18:29 18:53 19:23 19:53 20:23
Ammerstol, Ammerstol 15:00 15:30 15:58 16:30 17:00 17:30 18:00 18:31 18:55 19:25 19:55 20:25
Schoonhoven, Hemstoep 15:02 15:32 16:00 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 18:57 19:27 19:57 20:27
Schoonhoven, Schoonhoven West 15:03 15:33 16:01 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34 18:58 19:28 19:58 20:28
Schoonhoven, Schoonhoven Noord 15:04 15:34 16:02 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 18:59 19:29 19:59 20:29
Schoonhoven, Schoonhoven Oost 15:07 15:37 16:04 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:01 19:31 20:01 20:31
Cabauw, Provincialeweg 15:10 15:40 16:07 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:04 19:34 20:04 20:34
Lopik, Zijdeweg 15:13 15:43 16:10 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:07 19:37 20:07 20:37
Lopik, Vrijheidslaan 15:13 15:43 16:10 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:07 19:37 20:07 20:37
Lopik, Gemeentehuis 15:14 15:44 16:11 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44 19:08 19:38 20:08 20:38
Lopik, Vogelzang 15:15 15:45 16:12 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:09 19:39 20:09 20:39
Jaarsveld, S.L. van Alterenweg 15:16 15:46 16:14 16:47 17:17 17:46 18:16 18:46 19:10 19:40 20:10 20:40
Lopik, Kruispunt Graaf 15:17 15:47 16:15 16:48 17:18 17:47 18:17 18:47 19:11 19:41 20:11 20:41
Lopik, Industrieweg 15:18 15:48 16:16 16:49 17:19 17:48 18:18 18:47 19:11 19:41 20:11 20:41
Benschop, Van Iperen 15:22 15:52 16:20 16:53 17:23 17:52 18:22 18:51 19:15 19:45 20:15 20:45
Benschop, Griendbrug 15:22 15:52 16:20 16:53 17:23 17:52 18:22 18:51 19:15 19:45 20:15 20:45
Benschop, Gemeentehuis 15:23 15:53 16:21 16:54 17:24 17:53 18:23 18:52 19:16 19:46 20:16 20:46
Benschop, Lansing 15:24 15:54 16:22 16:55 17:25 17:54 18:24 18:53 19:17 19:47 20:17 20:47
Benschop, Van der Mel 15:24 15:54 16:22 16:55 17:25 17:54 18:24 18:53 19:17 19:47 20:17 20:47
Benschop, Halfweg 15:25 15:55 16:23 16:56 17:26 17:55 18:25 18:54 19:18 19:48 20:18 20:48
Benschop, Van der Laan 15:26 15:56 16:24 16:57 17:27 17:56 18:26 18:55 19:19 19:49 20:19 20:49
Benschop, Verwey 15:28 15:58 16:26 16:59 17:29 17:58 18:28 18:56 19:20 19:50 20:20 20:50
IJsselstein, Van Der Voort 15:29 15:59 16:27 17:00 17:30 17:59 18:29 18:57 19:21 19:51 20:21 20:51
IJsselstein, Binnenstad 15:35 16:05 16:33 17:06 17:35 18:04 18:34 19:02 19:26 19:56 20:26 20:56
IJsselstein, Ewoud/Boerhaaveweg 15:37 16:08 16:36 17:09 17:38 18:07 18:36 19:04 19:28 19:58 20:28 20:58
IJsselstein, Overwaard 15:39 16:10 16:38 17:11 17:40 18:09 18:38 19:06 19:30 20:00 20:30 21:00
Utrecht, Papendorp Zuid 15:49 16:21 16:49 17:22 17:50 18:19 18:48 19:16 19:40 20:10 20:40 21:10
Utrecht, P+R Papendorp 15:50 16:22 16:50 17:23 17:51 18:20 18:49 19:17 19:41 20:11 20:41 21:11
Utrecht, Kanaleneiland 15:52 16:24 16:52 17:25 17:53 18:22 18:51 19:19 19:43 20:13 20:43 21:13
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan 15:53 16:26 16:54 17:26 17:54 18:23 18:52 19:20 19:44 20:14 20:44 21:14
Utrecht, Centraal JaarbeurszijdeA 15:59 16:32 17:00 17:32 18:00 18:29 18:57 19:25 19:49 20:19 20:49 21:19

a: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig.
b: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig. Tot Schoonhoven Oost.

Alle haltes tonen 8075a 8077a 8079a 8081a 8083b
Rotterdam, Metro CapelsebrugV - 21:01 22:01 23:01 0:01
Krimpen a/d IJssel, Busstation - 21:07 22:07 23:07 0:07
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout - 21:10 22:10 23:10 0:10
Krimpen a/d Lek, De Viersprong - 21:12 22:12 23:12 0:12
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 - 21:13 22:13 23:13 0:13
Lekkerkerk, De Loet - 21:15 22:15 23:15 0:15
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen - 21:18 22:18 23:18 0:18
Bergambacht, Centrum - 21:23 22:23 23:23 0:23
Ammerstol, Ammerstol - 21:25 22:25 23:25 0:25
Schoonhoven, Hemstoep - 21:27 22:27 23:27 0:27
Schoonhoven, Schoonhoven West 20:58 21:28 22:28 23:28 0:28
Schoonhoven, Schoonhoven Noord 20:59 21:29 22:29 23:29 0:29
Schoonhoven, Schoonhoven Oost 21:01 21:31 22:31 23:31 0:31
Cabauw, Provincialeweg 21:04 21:34 22:34 23:34 -
Lopik, Zijdeweg 21:07 21:37 22:37 23:37 -
Lopik, Vrijheidslaan 21:07 21:37 22:37 23:37 -
Lopik, Gemeentehuis 21:08 21:38 22:38 23:38 -
Lopik, Vogelzang 21:09 21:39 22:39 23:39 -
Jaarsveld, S.L. van Alterenweg 21:10 21:40 22:40 23:40 -
Lopik, Kruispunt Graaf 21:11 21:41 22:41 23:41 -
Lopik, Industrieweg 21:11 21:41 22:41 23:41 -
Benschop, Van Iperen 21:15 21:45 22:45 23:45 -
Benschop, Griendbrug 21:15 21:45 22:45 23:45 -
Benschop, Gemeentehuis 21:16 21:46 22:46 23:46 -
Benschop, Lansing 21:17 21:47 22:47 23:47 -
Benschop, Van der Mel 21:17 21:47 22:47 23:47 -
Benschop, Halfweg 21:18 21:48 22:48 23:48 -
Benschop, Van der Laan 21:19 21:49 22:49 23:49 -
Benschop, Verwey 21:20 21:50 22:50 23:50 -
IJsselstein, Van Der Voort 21:21 21:51 22:51 23:51 -
IJsselstein, Binnenstad 21:26 21:56 22:56 23:56 -
IJsselstein, Ewoud/Boerhaaveweg 21:28 21:58 22:58 23:58 -
IJsselstein, Overwaard 21:30 22:00 23:00 0:00 -
Utrecht, Papendorp Zuid 21:40 22:10 23:10 0:10 -
Utrecht, P+R Papendorp 21:41 22:11 23:11 0:11 -
Utrecht, Kanaleneiland 21:42 22:13 23:13 0:13 -
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan 21:43 22:14 23:14 0:14 -
Utrecht, Centraal JaarbeurszijdeA 21:49 22:19 23:19 0:19 -

a: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig.
b: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig. Tot Schoonhoven Oost.

Alle haltes tonen 6001a 6003a 6005 6007a 6009a 6011a 6013a 6015a 6017 6019a 6021a 6023a
Rotterdam, Metro CapelsebrugV - - 7:07 - 8:07 - 9:07 - 10:07 - 11:07 -
Krimpen a/d IJssel, Busstation - - 7:13 - 8:13 - 9:13 - 10:13 - 11:13 -
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout - - 7:16 - 8:16 - 9:16 - 10:16 - 11:16 -
Krimpen a/d Lek, De Viersprong - - 7:18 - 8:18 - 9:18 - 10:18 - 11:18 -
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 - - 7:19 - 8:19 - 9:19 - 10:19 - 11:19 -
Lekkerkerk, De Loet - - 7:21 - 8:21 - 9:21 - 10:21 - 11:21 -
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen - - 7:24 - 8:24 - 9:24 - 10:24 - 11:24 -
Bergambacht, Centrum - - 7:30 - 8:30 - 9:30 - 10:30 - 11:30 -
Ammerstol, Ammerstol - - 7:32 - 8:32 - 9:32 - 10:32 - 11:32 -
Schoonhoven, Hemstoep - - 7:34 - 8:34 - 9:34 - 10:34 - 11:34 -
Schoonhoven, Schoonhoven West 6:35 7:05 7:35 8:05 8:35 9:05 9:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05
Schoonhoven, Schoonhoven Noord 6:36 7:06 7:36 8:06 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06
Schoonhoven, Schoonhoven Oost 6:37 7:07 7:37 8:07 8:37 9:07 9:37 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08
Cabauw, Provincialeweg 6:40 7:10 7:40 8:10 8:40 9:10 9:40 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12
Lopik, Zijdeweg 6:43 7:13 7:43 8:13 8:43 9:13 9:43 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15
Lopik, Vrijheidslaan 6:43 7:13 7:43 8:13 8:43 9:13 9:43 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15
Lopik, Gemeentehuis 6:44 7:14 7:44 8:14 8:44 9:14 9:44 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16
Lopik, Vogelzang 6:45 7:15 7:45 8:15 8:45 9:15 9:45 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17
Jaarsveld, S.L. van Alterenweg 6:46 7:16 7:46 8:16 8:46 9:16 9:46 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18
Lopik, Kruispunt Graaf 6:47 7:17 7:47 8:17 8:47 9:17 9:47 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19
Lopik, Industrieweg 6:47 7:17 7:47 8:17 8:47 9:17 9:47 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19
Benschop, Van Iperen 6:51 7:21 7:51 8:21 8:51 9:21 9:51 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23
Benschop, Griendbrug 6:52 7:22 7:52 8:22 8:52 9:22 9:52 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24
Benschop, Gemeentehuis 6:53 7:23 7:53 8:23 8:53 9:23 9:53 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25
Benschop, Lansing 6:54 7:24 7:54 8:24 8:54 9:24 9:54 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26
Benschop, Van der Mel 6:54 7:24 7:54 8:24 8:54 9:24 9:54 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26
Benschop, Halfweg 6:55 7:25 7:55 8:25 8:55 9:25 9:55 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27
Benschop, Van der Laan 6:56 7:26 7:56 8:26 8:56 9:26 9:56 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28
Benschop, Verwey 6:57 7:27 7:57 8:27 8:57 9:27 9:57 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29
IJsselstein, Van Der Voort 6:58 7:28 7:58 8:28 8:58 9:28 9:58 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30
IJsselstein, Binnenstad 7:04 7:34 8:04 8:34 9:04 9:34 10:04 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36
IJsselstein, Ewoud/Boerhaaveweg 7:06 7:36 8:06 8:36 9:06 9:36 10:06 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38
IJsselstein, Overwaard 7:07 7:37 8:07 8:37 9:07 9:37 10:08 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40
Utrecht, Papendorp Zuid 7:17 7:47 8:17 8:47 9:17 9:47 10:18 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50
Utrecht, P+R Papendorp 7:18 7:48 8:18 8:48 9:18 9:48 10:19 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51
Utrecht, Kanaleneiland 7:19 7:49 8:19 8:49 9:19 9:49 10:20 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan 7:20 7:50 8:20 8:50 9:20 9:50 10:21 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53
Utrecht, Centraal JaarbeurszijdeA 7:26 7:56 8:26 8:56 9:26 9:56 10:26 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58

a: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig.
b: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig. Tot Schoonhoven Oost.

Alle haltes tonen 6025a 6027a 6029 6031a 6033a 6035a 6037a 6039a 6041 6043a 6045a 6047a
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 12:07 - 13:07 - 14:07 - 15:07 - 16:07 - 17:07 -
Krimpen a/d IJssel, Busstation 12:13 - 13:13 - 14:13 - 15:13 - 16:13 - 17:13 -
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout 12:16 - 13:16 - 14:16 - 15:16 - 16:16 - 17:16 -
Krimpen a/d Lek, De Viersprong 12:18 - 13:18 - 14:18 - 15:18 - 16:18 - 17:18 -
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 12:19 - 13:19 - 14:19 - 15:19 - 16:19 - 17:19 -
Lekkerkerk, De Loet 12:21 - 13:21 - 14:21 - 15:21 - 16:21 - 17:21 -
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen 12:24 - 13:24 - 14:24 - 15:24 - 16:24 - 17:24 -
Bergambacht, Centrum 12:30 - 13:30 - 14:30 - 15:30 - 16:30 - 17:30 -
Ammerstol, Ammerstol 12:32 - 13:32 - 14:32 - 15:32 - 16:32 - 17:32 -
Schoonhoven, Hemstoep 12:34 - 13:34 - 14:34 - 15:34 - 16:34 - 17:34 -
Schoonhoven, Schoonhoven West 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 17:59
Schoonhoven, Schoonhoven Noord 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:00
Schoonhoven, Schoonhoven Oost 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:02
Cabauw, Provincialeweg 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:05
Lopik, Zijdeweg 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:08
Lopik, Vrijheidslaan 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:08
Lopik, Gemeentehuis 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:09
Lopik, Vogelzang 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:10
Jaarsveld, S.L. van Alterenweg 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:11
Lopik, Kruispunt Graaf 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:12
Lopik, Industrieweg 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:12
Benschop, Van Iperen 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:15
Benschop, Griendbrug 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:16
Benschop, Gemeentehuis 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:17
Benschop, Lansing 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:18
Benschop, Van der Mel 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:18
Benschop, Halfweg 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:19
Benschop, Van der Laan 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:20
Benschop, Verwey 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:21
IJsselstein, Van Der Voort 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:22
IJsselstein, Binnenstad 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:28
IJsselstein, Ewoud/Boerhaaveweg 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:30
IJsselstein, Overwaard 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:09 18:31
Utrecht, Papendorp Zuid 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:19 18:41
Utrecht, P+R Papendorp 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:20 18:42
Utrecht, Kanaleneiland 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:21 18:43
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:22 18:44
Utrecht, Centraal JaarbeurszijdeA 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 18:50

a: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig.
b: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig. Tot Schoonhoven Oost.

Alle haltes tonen 6049a 6051a 6053 6055a 6057a 6059a 6061a 6063a 6065 6067a 6069b
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 18:02 - 19:02 - 20:02 - 21:02 - 22:02 23:02 0:02
Krimpen a/d IJssel, Busstation 18:08 - 19:08 - 20:08 - 21:08 - 22:08 23:08 0:08
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout 18:11 - 19:11 - 20:11 - 21:11 - 22:11 23:11 0:11
Krimpen a/d Lek, De Viersprong 18:13 - 19:13 - 20:13 - 21:13 - 22:13 23:13 0:13
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 18:14 - 19:14 - 20:14 - 21:14 - 22:14 23:14 0:14
Lekkerkerk, De Loet 18:16 - 19:16 - 20:16 - 21:16 - 22:16 23:16 0:16
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen 18:19 - 19:19 - 20:19 - 21:19 - 22:19 23:19 0:19
Bergambacht, Centrum 18:24 - 19:24 - 20:24 - 21:24 - 22:24 23:24 0:24
Ammerstol, Ammerstol 18:26 - 19:26 - 20:26 - 21:26 - 22:26 23:26 0:26
Schoonhoven, Hemstoep 18:28 - 19:28 - 20:28 - 21:28 - 22:28 23:28 0:28
Schoonhoven, Schoonhoven West 18:29 18:59 19:29 19:59 20:29 20:59 21:29 21:59 22:29 23:29 0:29
Schoonhoven, Schoonhoven Noord 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:30 0:30
Schoonhoven, Schoonhoven Oost 18:32 19:02 19:32 20:02 20:32 21:02 21:32 22:02 22:32 23:32 0:32
Cabauw, Provincialeweg 18:35 19:05 19:35 20:05 20:35 21:05 21:35 22:05 22:35 23:35 -
Lopik, Zijdeweg 18:38 19:08 19:38 20:08 20:38 21:08 21:38 22:08 22:38 23:38 -
Lopik, Vrijheidslaan 18:38 19:08 19:38 20:08 20:38 21:08 21:38 22:08 22:38 23:38 -
Lopik, Gemeentehuis 18:39 19:09 19:39 20:09 20:39 21:09 21:39 22:09 22:39 23:39 -
Lopik, Vogelzang 18:40 19:10 19:40 20:10 20:40 21:10 21:40 22:10 22:40 23:40 -
Jaarsveld, S.L. van Alterenweg 18:41 19:11 19:41 20:11 20:41 21:11 21:41 22:11 22:41 23:41 -
Lopik, Kruispunt Graaf 18:42 19:12 19:42 20:12 20:42 21:12 21:42 22:12 22:42 23:42 -
Lopik, Industrieweg 18:42 19:12 19:42 20:12 20:42 21:12 21:42 22:12 22:42 23:42 -
Benschop, Van Iperen 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:15 22:45 23:45 -
Benschop, Griendbrug 18:46 19:16 19:46 20:16 20:46 21:16 21:46 22:16 22:46 23:46 -
Benschop, Gemeentehuis 18:47 19:17 19:47 20:17 20:47 21:17 21:47 22:17 22:47 23:47 -
Benschop, Lansing 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48 23:48 -
Benschop, Van der Mel 18:48 19:18 19:48 20:18 20:48 21:18 21:48 22:18 22:48 23:48 -
Benschop, Halfweg 18:49 19:19 19:49 20:19 20:49 21:19 21:49 22:19 22:49 23:49 -
Benschop, Van der Laan 18:50 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:20 22:50 23:50 -
Benschop, Verwey 18:51 19:21 19:51 20:21 20:51 21:21 21:51 22:21 22:51 23:51 -
IJsselstein, Van Der Voort 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:22 22:52 23:52 -
IJsselstein, Binnenstad 18:58 19:28 19:58 20:28 20:58 21:28 21:58 22:28 22:58 23:58 -
IJsselstein, Ewoud/Boerhaaveweg 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 0:00 -
IJsselstein, Overwaard 19:01 19:31 20:01 20:31 21:01 21:31 22:01 22:31 23:01 0:01 -
Utrecht, Papendorp Zuid 19:11 19:41 20:11 20:41 21:11 21:41 22:11 22:41 23:11 0:11 -
Utrecht, P+R Papendorp 19:12 19:42 20:12 20:42 21:12 21:42 22:12 22:42 23:12 0:12 -
Utrecht, Kanaleneiland 19:13 19:43 20:13 20:43 21:13 21:43 22:13 22:43 23:13 0:13 -
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan 19:14 19:44 20:14 20:44 21:14 21:44 22:14 22:44 23:14 0:14 -
Utrecht, Centraal JaarbeurszijdeA 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:20 22:50 23:20 0:20 -

a: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig.
b: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig. Tot Schoonhoven Oost.

Alle haltes tonen 7001 7003a 7005a 7007 7009a 7011a 7013 7015a 7017a 7019 7021a 7023a
Rotterdam, Metro CapelsebrugV - - - 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Krimpen a/d IJssel, Busstation - - - 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout - - - 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Krimpen a/d Lek, De Viersprong - - - 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 - - - 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Lekkerkerk, De Loet - - - 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen - - - 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Bergambacht, Centrum - - - 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Ammerstol, Ammerstol - - - 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Schoonhoven, Hemstoep - - - 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Schoonhoven, Schoonhoven West 7:44 8:29 9:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Schoonhoven, Schoonhoven Noord 7:45 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Schoonhoven, Schoonhoven Oost 7:47 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:31
Cabauw, Provincialeweg 7:50 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:34
Lopik, Zijdeweg 7:53 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37
Lopik, Vrijheidslaan 7:53 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:37
Lopik, Gemeentehuis 7:54 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:38
Lopik, Vogelzang 7:55 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:39
Jaarsveld, S.L. van Alterenweg 7:56 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:40
Lopik, Kruispunt Graaf 7:57 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:41
Lopik, Industrieweg 7:57 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:41
Benschop, Van Iperen 8:00 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:44
Benschop, Griendbrug 8:01 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:45
Benschop, Gemeentehuis 8:02 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:46
Benschop, Lansing 8:03 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:47
Benschop, Van der Mel 8:03 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:47
Benschop, Halfweg 8:04 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:48
Benschop, Van der Laan 8:05 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:49
Benschop, Verwey 8:06 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:50
IJsselstein, Van Der Voort 8:07 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:51
IJsselstein, Binnenstad 8:13 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:57
IJsselstein, Ewoud/Boerhaaveweg 8:15 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 18:59
IJsselstein, Overwaard 8:16 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:00
Utrecht, Papendorp Zuid 8:26 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:10
Utrecht, P+R Papendorp 8:27 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:11
Utrecht, Kanaleneiland 8:29 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:13
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan 8:30 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:14
Utrecht, Centraal JaarbeurszijdeA 8:36 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:19

a: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig.
b: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig. Tot Schoonhoven Oost.

Alle haltes tonen 7025 7027a 7029a 7031 7033b
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02
Krimpen a/d IJssel, Busstation 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout 19:11 20:11 21:11 22:11 23:11
Krimpen a/d Lek, De Viersprong 19:13 20:13 21:13 22:13 23:13
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 19:14 20:14 21:14 22:14 23:14
Lekkerkerk, De Loet 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen 19:19 20:19 21:19 22:19 23:19
Bergambacht, Centrum 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24
Ammerstol, Ammerstol 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Schoonhoven, Hemstoep 19:28 20:28 21:28 22:28 23:28
Schoonhoven, Schoonhoven West 19:29 20:29 21:29 22:29 23:29
Schoonhoven, Schoonhoven Noord 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30
Schoonhoven, Schoonhoven Oost 19:31 20:31 21:31 22:31 23:31
Cabauw, Provincialeweg 19:34 20:34 21:34 22:34 -
Lopik, Zijdeweg 19:37 20:37 21:37 22:37 -
Lopik, Vrijheidslaan 19:37 20:37 21:37 22:37 -
Lopik, Gemeentehuis 19:38 20:38 21:38 22:38 -
Lopik, Vogelzang 19:39 20:39 21:39 22:39 -
Jaarsveld, S.L. van Alterenweg 19:40 20:40 21:40 22:40 -
Lopik, Kruispunt Graaf 19:41 20:41 21:41 22:41 -
Lopik, Industrieweg 19:41 20:41 21:41 22:41 -
Benschop, Van Iperen 19:44 20:44 21:44 22:44 -
Benschop, Griendbrug 19:45 20:45 21:45 22:45 -
Benschop, Gemeentehuis 19:46 20:46 21:46 22:46 -
Benschop, Lansing 19:47 20:47 21:47 22:47 -
Benschop, Van der Mel 19:47 20:47 21:47 22:47 -
Benschop, Halfweg 19:48 20:48 21:48 22:48 -
Benschop, Van der Laan 19:49 20:49 21:49 22:49 -
Benschop, Verwey 19:50 20:50 21:50 22:50 -
IJsselstein, Van Der Voort 19:51 20:51 21:51 22:51 -
IJsselstein, Binnenstad 19:57 20:57 21:57 22:57 -
IJsselstein, Ewoud/Boerhaaveweg 19:59 20:59 21:59 22:59 -
IJsselstein, Overwaard 20:00 21:00 22:00 23:00 -
Utrecht, Papendorp Zuid 20:10 21:10 22:10 23:10 -
Utrecht, P+R Papendorp 20:11 21:11 22:11 23:11 -
Utrecht, Kanaleneiland 20:13 21:13 22:13 23:13 -
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan 20:14 21:14 22:14 23:14 -
Utrecht, Centraal JaarbeurszijdeA 20:18 21:19 22:19 23:18 -

a: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig.
b: Wordt gereden door Syntus. Abonnementen en Gemakskaarten van Arriva zijn op deze rit niet geldig. Tot Schoonhoven Oost.

Andere dienstregeling