Zuid-Holland Wijzig regio

Dienstregeling Zuid-Holland Wijzig regio

Lijn 292: Rotterdam Capelsebrug naar LekkerkerkPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
15 december 2019
Haltenummer: 
53432060 (Lekkerkerk, De Breeje Hendrick)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De Vakantiedienstregeling in 2019/2020: 23 december 2019 t/m 3 januari 2020 (kerstvakantie), 13 juli t/m 28 aug 2020 (zomervakantie).

1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec.), Nieuwjaarsdag (1 jan), 2e Paasdag (13 April), Hemelvaartsdag (21 mei), 2e Pinksterdag (1 juni) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april) wordt gereden als op zaterdag. Bevrijdingsdag (5 mei) en dag na Hemelvaart (22 mei) worden gereden als vakantieregeling.

Alle haltes tonen 1001 1003 1005a 1007 1009 1011a 1013a 1015a 1017a 1019a 1021a 1023a
Rotterdam, Metro CapelsebrugV - - 7:02 - 7:47 8:02 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout - - 7:09 - 7:54 8:09 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10
Krimpen a/d Lek, De Viersprong - - 7:11 - 7:56 8:11 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 - - 7:12 - 7:57 8:12 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13
Lekkerkerk, De Loet 6:55 7:08 7:14 7:37 7:59 8:14 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15
Lekkerkerk, Boezemweg 6:57 7:10 7:16 7:39 8:01 8:16 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17
Lekkerkerk, Tiendweg 6:58 7:11 7:17 7:40 8:02 8:17 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 7:00 7:13 7:19 7:42 8:04 8:19 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 7:02 7:15 7:21 7:44 8:06 8:21 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22
Lekkerkerk, Kortedreef 7:03 7:16 7:22 7:45 8:07 8:22 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23
Lekkerkerk, SchuwachtA 7:05 7:18 7:24 7:47 8:09 8:24 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25

a: Rijdt na Lekkerkerk, Schuwacht door als lijn 194 naar Rotterdam, Capelsebrug.

Alle haltes tonen 1025a 1027a 1029 1031a 1033 1035b
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 15:02 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout 15:09 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10
Krimpen a/d Lek, De Viersprong 15:11 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 15:12 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13
Lekkerkerk, De Loet 15:14 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15
Lekkerkerk, Boezemweg 15:16 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17
Lekkerkerk, Tiendweg 15:17 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 15:19 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 15:21 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22
Lekkerkerk, Kortedreef 15:22 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24
Lekkerkerk, SchuwachtA 15:24 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26

a: Rijdt na Lekkerkerk, Schuwacht door als lijn 194 naar Rotterdam, Capelsebrug.
b: Rijdt na Lekkerkerk, Schuwacht door als lijn 194 naar Krimpen aan den IJssel, Busstation.

Alle haltes tonen 8001a 8003 8005a 8007a 8009a 8011a 8013a 8015a 8017a 8019a 8021a 8023
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 7:02 7:47 8:02 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:02 16:02 16:32
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout 7:09 7:54 8:09 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:09 16:10 16:40
Krimpen a/d Lek, De Viersprong 7:11 7:56 8:11 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:11 16:12 16:42
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 7:12 7:57 8:12 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:12 16:13 16:43
Lekkerkerk, De Loet 7:14 7:59 8:14 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:14 16:15 16:45
Lekkerkerk, Boezemweg 7:16 8:01 8:16 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:16 16:17 16:47
Lekkerkerk, Tiendweg 7:17 8:02 8:17 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:17 16:18 16:48
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 7:19 8:04 8:19 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:19 16:20 16:50
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 7:21 8:06 8:21 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:21 16:22 16:52
Lekkerkerk, Kortedreef 7:22 8:07 8:22 9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:22 16:24 16:54
Lekkerkerk, SchuwachtA 7:24 8:09 8:24 9:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:24 16:26 16:56

a: Rijdt na Lekkerkerk, Schuwacht door als lijn 194 naar Rotterdam, Capelsebrug.
b: Rijdt na Lekkerkerk, Schuwacht door als lijn 194 naar Krimpen aan den IJssel, Busstation.

Alle haltes tonen 8025a 8027 8029b
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 17:02 17:32 18:02
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout 17:10 17:40 18:10
Krimpen a/d Lek, De Viersprong 17:12 17:42 18:12
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 17:13 17:43 18:13
Lekkerkerk, De Loet 17:15 17:45 18:15
Lekkerkerk, Boezemweg 17:17 17:47 18:17
Lekkerkerk, Tiendweg 17:18 17:48 18:18
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 17:20 17:50 18:20
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 17:22 17:52 18:22
Lekkerkerk, Kortedreef 17:24 17:54 18:24
Lekkerkerk, SchuwachtA 17:26 17:56 18:26

a: Rijdt na Lekkerkerk, Schuwacht door als lijn 194 naar Rotterdam, Capelsebrug.
b: Rijdt na Lekkerkerk, Schuwacht door als lijn 194 naar Krimpen aan den IJssel, Busstation.

Andere dienstregeling