Zuid-Holland Wijzig regio

Dienstregeling Zuid-Holland Wijzig regio

Check de corona-updates voor vertrek en plan je reis in de reisplanner!
Klik hier voor de coronamaatregelen.

Lijn 292: Rotterdam Capelsebrug naar LekkerkerkPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
20 september 2021
Haltenummer: 
53432060 (Lekkerkerk, De Breeje Hendrick)
OV Reisinformatie: 
0800 0232545
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

Vakanties:Kerstvakantie: 21 december t/m 31 december 2020.Zomervakantie: 12 juli t/m 27 augustus 2021.Herfstvakantie 18 oktober tm 22 oktober 2021.

Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling gereden als op zaterdag. Op Hemelvaartsdag (13 mei), 2e Pinksterdag (24 mei) en 1e Kerstdag (25 dec) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Dag na Hemelvaart (14 mei) wordt de dienstregeling gereden als op een werkdag. Op oudejaarsavond eindigt de dienstregeling rond 20:00 uur. Alle ritten welke na 20:00 uur vertrekken vanaf de beginhalte zullen niet meer rijden.

Alle haltes tonen 1001 1003a 1005 1007a 1009a 1011a 1013a 1015a 1017a 1019a 1021a 1023a
Rotterdam, Metro CapelsebrugV - 7:02 7:35 8:01 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00
Krimpen a/d IJssel, C.G. Roosweg - 7:06 7:39 8:05 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout - 7:10 7:43 8:09 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:08
Krimpen a/d Lek, De Viersprong - 7:12 7:45 8:11 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:10
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 - 7:13 7:46 8:12 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:11
Lekkerkerk, De Loet 6:46 7:15 7:48 8:14 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:13
Lekkerkerk, Boezemweg 6:48 7:17 7:50 8:16 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:15
Lekkerkerk, Tiendweg 6:49 7:18 7:51 8:17 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:16
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 6:51 7:20 7:53 8:19 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:18
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 6:53 7:22 7:55 8:21 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:20
Lekkerkerk, Kortedreef 6:54 7:23 7:56 8:22 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:22
Lekkerkerk, SchuwachtA 6:56 7:25 7:58 8:24 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:24

a: Rijdt na Lekkerkerk, Schuwacht verder als lijn 194 naar Rotterdam, Capelsebrug.

Alle haltes tonen 1025 1027a 1029 1031b
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 16:36 17:00 17:36 18:00
Krimpen a/d IJssel, C.G. Roosweg 16:40 17:04 17:40 18:04
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout 16:44 17:08 17:44 18:08
Krimpen a/d Lek, De Viersprong 16:46 17:10 17:46 18:10
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 16:47 17:11 17:47 18:11
Lekkerkerk, De Loet 16:49 17:13 17:49 18:13
Lekkerkerk, Boezemweg 16:51 17:15 17:51 18:15
Lekkerkerk, Tiendweg 16:52 17:16 17:52 18:16
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 16:54 17:18 17:54 18:18
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 16:56 17:20 17:56 18:20
Lekkerkerk, Kortedreef 16:58 17:22 17:58 18:22
Lekkerkerk, SchuwachtA 17:00 17:24 18:00 18:24

a: Rijdt na Lekkerkerk, Schuwacht verder als lijn 194 naar Rotterdam, Capelsebrug.
b: Rijdt na Lekkerkerk, Schuwacht verder als lijn 194 naar Krimpen aan den IJssel, C.G. Roosweg.

Alle haltes tonen 8001a 8003a 8005a 8007a 8009a 8011a 8013a 8015a 8017a 8019a 8021a 8023b
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 7:02 8:01 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Krimpen a/d IJssel, C.G. Roosweg 7:06 8:05 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Krimpen a/d IJssel, Krimpenerhout 7:10 8:09 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:08 17:08 18:08
Krimpen a/d Lek, De Viersprong 7:12 8:11 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:10 17:10 18:10
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 7:13 8:12 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:11 17:11 18:11
Lekkerkerk, De Loet 7:15 8:14 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:13 17:13 18:13
Lekkerkerk, Boezemweg 7:17 8:16 9:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:15 17:15 18:15
Lekkerkerk, Tiendweg 7:18 8:17 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:16 17:16 18:16
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 7:20 8:19 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:18 17:18 18:18
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 7:22 8:21 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:20 17:20 18:20
Lekkerkerk, Kortedreef 7:23 8:22 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:22 17:22 18:22
Lekkerkerk, SchuwachtA 7:25 8:24 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:24 17:24 18:24

a: Rijdt na Lekkerkerk, Schuwacht verder als lijn 194 naar Rotterdam, Capelsebrug.
b: Rijdt na Lekkerkerk, Schuwacht verder als lijn 194 naar Krimpen aan den IJssel, C.G. Roosweg.

Andere dienstregeling


Let op: dit is de geplande dienstregeling. Omleidingen, stremmingen en werk aan het spoor staan hier niet in. Plan je reis met de reisplanner voor een actueel reisadvies en kijk op de pagina omleidingen en stremmingen en werk aan het spoor. Zo kom je niet voor verrassingen te staan.