Zuid-Holland Wijzig regio

Dienstregeling Zuid-Holland Wijzig regio

Lijn 294: Krimpen aan de Lek naar GoudaPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
15 december 2019
Haltenummer: 
53432050 (Lekkerkerk, De Breeje Hendrick)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De Vakantiedienstregeling in 2019/2020: 23 december 2019 t/m 3 januari 2020 (kerstvakantie), 13 juli t/m 28 aug 2020 (zomervakantie).

1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec.), Nieuwjaarsdag (1 jan), 2e Paasdag (13 April), Hemelvaartsdag (21 mei), 2e Pinksterdag (1 juni) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april) wordt gereden als op zaterdag. Bevrijdingsdag (5 mei) en dag na Hemelvaart (22 mei) worden gereden als vakantieregeling.

Alle haltes tonen 1001
Krimpen a/d Lek, De ViersprongV 6:57
Krimpen a/d Lek, Groenland 7:01
Krimpen a/d Lek, Tiendweg Noord 7:02
Krimpen a/d Lek, Florastraat 7:03
Krimpen a/d Lek, Klaverstraat 7:04
Krimpen a/d Lek, Centrum 7:06
Krimpen a/d Lek, Rembrandtstraat 7:07
Krimpen a/d Lek, Limborgh 7:08
Krimpen a/d Lek, Watertoren 7:09
Lekkerkerk, Cafe van den Berg 7:10
Lekkerkerk, School Schuwacht 7:12
Lekkerkerk, Peute 7:13
Lekkerkerk, Schuwacht 7:14
Lekkerkerk, Kortedreef 7:15
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 7:16
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 7:18
Lekkerkerk, Tiendweg 7:19
Lekkerkerk, Boezemweg 7:20
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen 7:23
Bergambacht, Bergambacht Noord 7:29
Bergambacht, Kadijk 7:30
Stolwijk, Koolwijkseweg 7:33
Stolwijk, Dorp 7:34
Stolwijk, Pompstation 7:35
Stolwijk, Beijersche 7:38
Gouda, Stolwijkersluis 7:41
Gouda, Doelenbrug 7:45
Gouda, Centrum 7:47
Gouda, StationA 7:51

Andere dienstregeling