Zuid-Holland Wijzig regio

Dienstregeling Zuid-Holland Wijzig regio

Lijn 294: Krimpen aan de Lek naar GoudaPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
9 december 2018
Haltenummer: 
53432050 (Lekkerkerk, De Breeje Hendrick)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De Vakantiedienstregeling in 2018/2019: 24 december 2018 t/m 4 januari 2019 (kerstvakantie), 15 juli t/m 30 aug 2019 (zomervakantie).

1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec.), Nieuwjaarsdag (1 jan.), 2e Paasdag (22 April), Hemelvaartsdag (30 mei), 2e Pinksterdag (10 juni) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april) wordt gereden als op zaterdag.

Alle haltes tonen 1001
Krimpen a/d Lek, De ViersprongV 6:58
Krimpen a/d Lek, Groenland 7:02
Krimpen a/d Lek, Tiendweg Noord 7:03
Krimpen a/d Lek, Florastraat 7:04
Krimpen a/d Lek, Klaverstraat 7:05
Krimpen a/d Lek, Centrum 7:07
Krimpen a/d Lek, Rembrandtstraat 7:08
Krimpen a/d Lek, Limborgh 7:09
Krimpen a/d Lek, Watertoren 7:10
Lekkerkerk, Cafe van den Berg 7:11
Lekkerkerk, School Schuwacht 7:13
Lekkerkerk, Peute 7:14
Lekkerkerk, Schuwacht 7:15
Lekkerkerk, Kortedreef 7:16
Lekkerkerk, De Breeje Hendrick 7:17
Lekkerkerk, Korte Baanstraat 7:19
Lekkerkerk, Tiendweg 7:20
Lekkerkerk, Boezemweg 7:21
Lekkerkerk, Zuidbroeksemolen 7:24
Bergambacht, Bergambacht Noord 7:30
Bergambacht, Kadijk 7:31
Stolwijk, Koolwijkseweg 7:34
Stolwijk, Dorp 7:35
Stolwijk, Pompstation 7:36
Stolwijk, Beijersche 7:39
Gouda, Stolwijkersluis 7:42
Gouda, Doelenbrug 7:46
Gouda, Centrum 7:48
Gouda, StationA 7:52

Andere dienstregeling