Zuid-Holland Wijzig regio

Dienstregeling Zuid-Holland Wijzig regio

Lijn 196: Rotterdam Capelsebrug naar GoudaPrinten

(Andere richting)
Ingangsdatum: 
15 december 2019
Haltenummer: 
53320070 (Ouderkerk a/d IJssel, Burg. Neetstraat)
OV Reisinformatie: 
0900 - 9292 (€ 0,90 / min)
Wijzigingen en foutieve vermeldingen voorbehouden.

De Vakantiedienstregeling in 2019/2020: 23 december 2019 t/m 3 januari 2020 (kerstvakantie), 13 juli t/m 28 aug 2020 (zomervakantie).

1e en 2e Kerstdag (25 en 26 dec.), Nieuwjaarsdag (1 jan), 2e Paasdag (13 April), Hemelvaartsdag (21 mei), 2e Pinksterdag (1 juni) wordt de dienstregeling gereden als op zondag. Koningsdag (27 april) wordt gereden als op zaterdag. Bevrijdingsdag (5 mei) en dag na Hemelvaart (22 mei) worden gereden als vakantieregeling.

Alle haltes tonen 1001 1003 1005 1007 1009a 1011a 1013a 1015a 1017a 1019a 1021 1023
Rotterdam, Metro CapelsebrugV - 6:40 7:17 8:17 9:29 10:29 11:29 12:28 13:29 14:29 15:29 16:29
Krimpen a/d IJssel, Busstation 6:10 6:46 7:23 8:23 9:35 10:35 11:35 12:34 13:35 14:35 15:35 16:35
Krimpen a/d IJssel, Raadhuisplein 6:11 6:47 7:24 8:24 9:36 10:36 11:36 12:35 13:36 14:36 15:36 16:36
Krimpen a/d IJssel, Koekoekstraat 6:12 6:48 7:25 8:25 9:37 10:37 11:37 12:36 13:37 14:37 15:37 16:37
Krimpen a/d IJssel, Nieuwe Vliet 6:13 6:49 7:26 8:26 9:38 10:38 11:38 12:37 13:38 14:38 15:38 16:38
Krimpen a/d IJssel, Middenwetering 6:14 6:50 7:27 8:27 9:39 10:39 11:39 12:38 13:39 14:39 15:39 16:39
Krimpen a/d IJssel, Waardhuis 6:15 6:51 7:28 8:28 9:40 10:40 11:40 12:39 13:40 14:40 15:40 16:40
Krimpen a/d IJssel, De Korf 6:17 6:53 7:30 8:30 9:42 10:42 11:42 12:41 13:42 14:42 15:42 16:42
Krimpen a/d IJssel, Wilhelminahoeve 6:18 6:54 7:31 8:31 9:43 10:43 11:43 12:42 13:43 14:43 15:43 16:43
Krimpen a/d IJssel, Breekade 6:19 6:55 7:32 8:32 9:44 10:44 11:44 12:43 13:44 14:44 15:44 16:44
Ouderkerk a/d IJssel, De Zijde 6:20 6:56 7:33 8:33 9:45 10:45 11:45 12:44 13:45 14:45 15:45 16:45
Ouderkerk a/d IJssel, Molenplaats 6:21 6:57 7:34 8:34 9:46 10:46 11:46 12:45 13:46 14:46 15:46 16:46
Ouderkerk a/d IJssel, Essenlaan 6:23 6:59 7:36 8:36 9:48 10:48 11:48 12:47 13:48 14:48 15:48 16:48
Ouderkerk a/d IJssel, Rozenlaan - - - - - - - - - - - -
Ouderkerk a/d IJssel, Reigerlaan - - - - - - - - - - - -
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 - - - - - - - - - - - -
Lekkerkerk, De Loet - - - - - - - - - - - -
Ouderkerk a/d IJssel, Burg. Neetstraat 6:24 7:00 7:37 8:37 9:49 10:49 11:49 12:48 13:49 14:49 15:49 16:49
Ouderkerk a/d IJssel, School 6:25 7:01 7:38 8:38 9:50 10:50 11:50 12:49 13:50 14:50 15:50 16:50
Ouderkerk a/d IJssel, IJsseldijk 82 6:26 7:02 7:39 8:39 9:51 10:51 11:51 12:50 13:51 14:51 15:51 16:51
Ouderkerk a/d IJssel, Slingerland 6:27 7:03 7:40 8:40 9:52 10:52 11:52 12:51 13:52 14:52 15:52 16:52
Ouderkerk a/d IJssel, Baas 6:28 7:04 7:41 8:41 9:53 10:53 11:53 12:52 13:53 14:53 15:53 16:53
Ouderkerk a/d IJssel, Terlouw 6:29 7:05 7:42 8:42 9:54 10:54 11:54 12:53 13:54 14:54 15:54 16:54
Ouderkerk a/d IJssel, Nomen 6:30 7:06 7:43 8:43 9:55 10:55 11:55 12:54 13:55 14:55 15:55 16:55
Ouderkerk a/d IJssel, Lageweg 6:31 7:07 7:44 8:44 9:56 10:56 11:56 12:55 13:56 14:56 15:56 16:56
Ouderkerk a/d IJssel, Breeweer 6:32 7:08 7:45 8:45 9:57 10:57 11:57 12:56 13:57 14:57 15:57 16:57
Ouderkerk a/d IJssel, IJsseldijk Noord 6:34 7:10 7:47 8:47 9:59 10:59 11:59 12:58 13:59 14:59 15:59 16:59
Ouderkerk a/d IJssel, 't Zwaantje 6:34 7:10 7:47 8:47 9:59 10:59 11:59 12:58 13:59 14:59 15:59 16:59
Gouderak, Grote Waal 6:36 7:12 7:49 8:49 10:01 11:01 12:01 13:00 14:01 15:01 16:01 17:01
Gouderak, Boers 6:37 7:13 7:50 8:50 10:02 11:02 12:02 13:01 14:02 15:02 16:02 17:02
Gouderak, Boezemhuisje 6:38 7:14 7:51 8:51 10:03 11:03 12:03 13:02 14:03 15:03 16:03 17:03
Gouderak, Dorp 6:40 7:16 7:53 8:53 10:05 11:05 12:05 13:04 14:05 15:05 16:05 17:05
Gouderak, Essendreef 6:40 7:16 7:53 8:53 10:05 11:05 12:05 13:04 14:05 15:05 16:05 17:05
Gouderak, De Waal 6:41 7:17 7:54 8:54 10:06 11:06 12:06 13:05 14:06 15:06 16:06 17:06
Gouderak, Pols 6:42 7:18 7:55 8:55 10:07 11:07 12:07 13:06 14:07 15:07 16:07 17:07
Gouderak, Verstoep 6:43 7:19 7:56 8:56 10:08 11:08 12:08 13:07 14:08 15:08 16:08 17:08
Gouderak, Jongeburger 6:44 7:20 7:57 8:57 10:09 11:09 12:09 13:08 14:09 15:09 16:09 17:09
Gouderak, Gouderaksebrug 6:45 7:21 7:58 8:58 10:10 11:10 12:10 13:09 14:10 15:10 16:10 17:10
Gouda, Constantijn Huygensstraat 6:48 7:25 8:02 9:01 10:13 11:13 12:13 13:12 14:13 15:13 16:14 17:14
Gouda, Nieuwe Veerstal 6:50 7:27 8:04 9:03 10:15 11:15 12:15 13:14 14:15 15:15 16:16 17:16
Gouda, Doelenbrug 6:53 7:31 8:08 9:06 10:18 11:18 12:18 13:17 14:18 15:18 16:20 17:20
Gouda, Centrum 6:54 7:32 8:09 9:07 10:19 11:19 12:19 13:18 14:19 15:19 16:21 17:21

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.

Alle haltes tonen 1025 1027 1029 1031b 1035b 1039b 1043b
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 17:29 18:29 19:26 20:26 21:26 22:26 23:26
Krimpen a/d IJssel, Busstation 17:35 18:35 19:32 20:32 21:32 22:32 23:32
Krimpen a/d IJssel, Raadhuisplein 17:36 18:36 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Krimpen a/d IJssel, Koekoekstraat 17:37 18:37 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
Krimpen a/d IJssel, Nieuwe Vliet 17:38 18:38 19:34 20:34 21:34 22:34 23:34
Krimpen a/d IJssel, Middenwetering 17:39 18:39 19:35 20:35 21:35 22:35 23:35
Krimpen a/d IJssel, Waardhuis 17:40 18:40 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
Krimpen a/d IJssel, De Korf 17:42 18:42 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
Krimpen a/d IJssel, Wilhelminahoeve 17:43 18:43 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
Krimpen a/d IJssel, Breekade 17:44 18:44 19:39 20:39 21:39 22:39 23:39
Ouderkerk a/d IJssel, De Zijde 17:45 18:45 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41
Ouderkerk a/d IJssel, Molenplaats 17:46 18:46 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
Ouderkerk a/d IJssel, Essenlaan 17:48 18:48 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
Ouderkerk a/d IJssel, Rozenlaan - - - 20:44 21:44 22:44 23:44
Ouderkerk a/d IJssel, Reigerlaan - - - 20:45 21:45 22:45 23:45
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 - - - 20:48 21:48 22:48 23:48
Lekkerkerk, De Loet - - - 20:50 21:50 22:50 23:50
Ouderkerk a/d IJssel, Burg. Neetstraat 17:49 18:49 19:44 - - - -
Ouderkerk a/d IJssel, School 17:50 18:50 19:45 - - - -
Ouderkerk a/d IJssel, IJsseldijk 82 17:51 18:51 19:46 - - - -
Ouderkerk a/d IJssel, Slingerland 17:52 18:52 19:47 - - - -
Ouderkerk a/d IJssel, Baas 17:53 18:53 19:48 - - - -
Ouderkerk a/d IJssel, Terlouw 17:54 18:54 19:49 - - - -
Ouderkerk a/d IJssel, Nomen 17:55 18:55 19:49 - - - -
Ouderkerk a/d IJssel, Lageweg 17:56 18:56 19:50 - - - -
Ouderkerk a/d IJssel, Breeweer 17:57 18:57 19:51 - - - -
Ouderkerk a/d IJssel, IJsseldijk Noord 17:59 18:59 19:53 - - - -
Ouderkerk a/d IJssel, 't Zwaantje 17:59 18:59 19:53 - - - -
Gouderak, Grote Waal 18:01 19:01 19:55 - - - -
Gouderak, Boers 18:02 19:02 19:56 - - - -
Gouderak, Boezemhuisje 18:03 19:03 19:57 - - - -
Gouderak, Dorp 18:05 19:05 19:59 - - - -
Gouderak, Essendreef 18:05 19:05 19:59 - - - -
Gouderak, De Waal 18:06 19:06 20:00 - - - -
Gouderak, Pols 18:07 19:06 20:00 - - - -
Gouderak, Verstoep 18:08 19:07 20:01 - - - -
Gouderak, Jongeburger 18:09 19:08 20:02 - - - -
Gouderak, Gouderaksebrug 18:10 19:09 20:03 - - - -
Gouda, Constantijn Huygensstraat 18:13 19:12 20:06 - - - -
Gouda, Nieuwe Veerstal 18:15 19:13 20:07 - - - -
Gouda, Doelenbrug 18:18 19:17 20:11 - - - -
Gouda, Centrum 18:19 19:17 20:11 - - - -

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.
b: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen. Tot Lekkerkerk, De Loet.

Alle haltes tonen 6001a 6003a 6005a 6007a 6009a 6011a 6013a 6015a 6017a 6019a 6021a 6023b
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:27 19:27
Krimpen a/d IJssel, Busstation 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:33 19:33
Krimpen a/d IJssel, Raadhuisplein 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:34 19:34
Krimpen a/d IJssel, Koekoekstraat 8:53 9:53 10:53 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:53 18:34 19:34
Krimpen a/d IJssel, Nieuwe Vliet 8:54 9:54 10:54 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:54 18:35 19:35
Krimpen a/d IJssel, Middenwetering 8:55 9:55 10:55 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:55 18:36 19:36
Krimpen a/d IJssel, Waardhuis 8:56 9:56 10:56 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:56 18:37 19:37
Krimpen a/d IJssel, De Korf 8:57 9:57 10:57 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:57 18:38 19:38
Krimpen a/d IJssel, Wilhelminahoeve 8:58 9:58 10:58 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 17:58 18:39 19:39
Krimpen a/d IJssel, Breekade 8:59 9:59 10:59 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 17:59 18:40 19:40
Ouderkerk a/d IJssel, De Zijde 9:01 10:01 11:01 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:01 18:42 19:42
Ouderkerk a/d IJssel, Molenplaats 9:02 10:02 11:02 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:02 18:43 19:43
Ouderkerk a/d IJssel, Essenlaan 9:03 10:03 11:03 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:03 18:44 19:44
Ouderkerk a/d IJssel, Rozenlaan - - - - - - - - - - - 19:45
Ouderkerk a/d IJssel, Reigerlaan - - - - - - - - - - - 19:46
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 - - - - - - - - - - - -
Lekkerkerk, De Loet - - - - - - - - - - - -
Ouderkerk a/d IJssel, Burg. Neetstraat 9:04 10:04 11:04 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:04 18:45 -
Ouderkerk a/d IJssel, School 9:05 10:05 11:05 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:05 18:46 -
Ouderkerk a/d IJssel, IJsseldijk 82 9:06 10:06 11:06 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:06 18:47 -
Ouderkerk a/d IJssel, Slingerland 9:07 10:07 11:07 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:07 18:48 -
Ouderkerk a/d IJssel, Baas 9:08 10:08 11:08 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:08 18:49 -
Ouderkerk a/d IJssel, Terlouw 9:09 10:09 11:09 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:09 18:50 -
Ouderkerk a/d IJssel, Nomen 9:10 10:10 11:10 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:10 18:51 -
Ouderkerk a/d IJssel, Lageweg 9:11 10:11 11:11 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:11 18:52 -
Ouderkerk a/d IJssel, Breeweer 9:12 10:12 11:12 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:12 18:53 -
Ouderkerk a/d IJssel, IJsseldijk Noord 9:14 10:14 11:14 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:14 18:55 -
Ouderkerk a/d IJssel, 't Zwaantje 9:14 10:14 11:14 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:14 18:55 -
Gouderak, Grote Waal 9:16 10:16 11:16 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:16 18:57 -
Gouderak, Boers 9:17 10:17 11:17 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:17 18:58 -
Gouderak, Boezemhuisje 9:18 10:18 11:18 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:18 18:59 -
Gouderak, Dorp 9:20 10:20 11:20 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:20 19:01 -
Gouderak, Essendreef 9:20 10:20 11:20 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:20 19:01 -
Gouderak, De Waal 9:21 10:21 11:21 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:21 19:02 -
Gouderak, Pols 9:22 10:22 11:22 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:22 19:02 -
Gouderak, Verstoep 9:23 10:23 11:23 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:23 19:03 -
Gouderak, Jongeburger 9:24 10:24 11:24 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:24 19:04 -
Gouderak, Gouderaksebrug 9:25 10:25 11:25 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:25 19:05 -
Gouda, Constantijn Huygensstraat 9:28 10:28 11:28 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:28 19:08 -
Gouda, Nieuwe Veerstal 9:30 10:30 11:30 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:30 19:09 -
Gouda, Doelenbrug 9:33 10:33 11:33 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:33 19:13 -
Gouda, Centrum 9:34 10:34 11:34 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:34 19:13 -

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.
b: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen. Tot Ouderkerk a d IJssel, Reigerlaan.

Alle haltes tonen 6027c 6031c
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 21:19 23:19
Krimpen a/d IJssel, Busstation 21:25 23:25
Krimpen a/d IJssel, Raadhuisplein 21:26 23:26
Krimpen a/d IJssel, Koekoekstraat 21:26 23:26
Krimpen a/d IJssel, Nieuwe Vliet 21:27 23:27
Krimpen a/d IJssel, Middenwetering 21:28 23:28
Krimpen a/d IJssel, Waardhuis 21:29 23:29
Krimpen a/d IJssel, De Korf 21:30 23:30
Krimpen a/d IJssel, Wilhelminahoeve 21:31 23:31
Krimpen a/d IJssel, Breekade 21:32 23:32
Ouderkerk a/d IJssel, De Zijde 21:34 23:34
Ouderkerk a/d IJssel, Molenplaats 21:35 23:35
Ouderkerk a/d IJssel, Essenlaan 21:36 23:36
Ouderkerk a/d IJssel, Rozenlaan 21:37 23:37
Ouderkerk a/d IJssel, Reigerlaan 21:38 23:38
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 21:41 23:41
Lekkerkerk, De Loet 21:43 23:43
Ouderkerk a/d IJssel, Burg. Neetstraat - -
Ouderkerk a/d IJssel, School - -
Ouderkerk a/d IJssel, IJsseldijk 82 - -
Ouderkerk a/d IJssel, Slingerland - -
Ouderkerk a/d IJssel, Baas - -
Ouderkerk a/d IJssel, Terlouw - -
Ouderkerk a/d IJssel, Nomen - -
Ouderkerk a/d IJssel, Lageweg - -
Ouderkerk a/d IJssel, Breeweer - -
Ouderkerk a/d IJssel, IJsseldijk Noord - -
Ouderkerk a/d IJssel, 't Zwaantje - -
Gouderak, Grote Waal - -
Gouderak, Boers - -
Gouderak, Boezemhuisje - -
Gouderak, Dorp - -
Gouderak, Essendreef - -
Gouderak, De Waal - -
Gouderak, Pols - -
Gouderak, Verstoep - -
Gouderak, Jongeburger - -
Gouderak, Gouderaksebrug - -
Gouda, Constantijn Huygensstraat - -
Gouda, Nieuwe Veerstal - -
Gouda, Doelenbrug - -
Gouda, Centrum - -

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen.
b: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen. Tot Ouderkerk a d IJssel, Reigerlaan.
c: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen. Tot Lekkerkerk, De Loet.

Alle haltes tonen 7001a 7005a 7009a 7013a 7017a 7021a 7025a 7029a
Rotterdam, Metro CapelsebrugV 9:23 11:23 13:23 15:25 17:25 19:23 21:23 23:23
Krimpen a/d IJssel, Busstation 9:29 11:29 13:29 15:31 17:31 19:29 21:29 23:29
Krimpen a/d IJssel, Raadhuisplein 9:30 11:30 13:30 15:32 17:32 19:30 21:30 23:30
Krimpen a/d IJssel, Koekoekstraat 9:30 11:30 13:30 15:32 17:32 19:30 21:30 23:30
Krimpen a/d IJssel, Nieuwe Vliet 9:31 11:31 13:31 15:33 17:33 19:31 21:31 23:31
Krimpen a/d IJssel, Middenwetering 9:32 11:32 13:32 15:34 17:34 19:32 21:32 23:32
Krimpen a/d IJssel, Waardhuis 9:33 11:33 13:33 15:35 17:35 19:33 21:33 23:33
Krimpen a/d IJssel, De Korf 9:34 11:34 13:34 15:36 17:36 19:34 21:34 23:34
Krimpen a/d IJssel, Wilhelminahoeve 9:35 11:35 13:35 15:37 17:37 19:35 21:35 23:35
Krimpen a/d IJssel, Breekade 9:36 11:36 13:36 15:38 17:38 19:36 21:36 23:36
Ouderkerk a/d IJssel, De Zijde 9:38 11:38 13:38 15:40 17:40 19:38 21:38 23:38
Ouderkerk a/d IJssel, Molenplaats 9:39 11:39 13:39 15:41 17:41 19:39 21:39 23:39
Ouderkerk a/d IJssel, Essenlaan 9:40 11:40 13:40 15:42 17:42 19:40 21:40 23:40
Ouderkerk a/d IJssel, Rozenlaan 9:41 11:41 13:41 15:43 17:43 19:41 21:41 23:41
Ouderkerk a/d IJssel, Reigerlaan 9:42 11:42 13:42 15:44 17:44 19:42 21:42 23:42
Lekkerkerk, Kerkweg/N475 9:45 11:45 13:45 15:47 17:47 19:45 21:45 23:45

a: Op deze rit is het mogelijk een fiets mee te nemen. Tot Lekkerkerk, De Loet.

Andere dienstregeling