Direct naar inhoud
Drie kinderen van een jaar of vijf vanaf de rug gezien staan voor een muur vol met schilderijen in blauw- en groentinten.

Met de klas naar een cultuuruitje

Basisscholen in Limburg kunnen gratis met Arriva naar culturele instellingen reizen. Ook touringcarvervoer is mogelijk, waarbij Arriva 75% van de kosten vergoedt. Een mooie kans om samen cultuur te beleven!
Drie kinderen van een jaar of vijf vanaf de rug gezien staan voor een muur vol met schilderijen in blauw- en groentinten.

Reis gratis met het ov!

Alle basisschoolklassen in Limburg kunnen gratis met het OV naar een culturele of sportieve activiteit in Limburg. Zo krijgt ieder kind de kans om samen met de klas cultuur of sport te beleven.

Veel grote instellingen doen mee. Dit zijn instellingen die vallen onder de zogenaamde provinciale culturele infrastructuur. Daarbij horen de begrotingsinstellingen, instellingen uit het cultuurplan en instellingen uit de subinfrastructuur van de provincie Limburg.

Wil je weten welke bestemmingen meedoen?

Bekijk hier het overzicht van alle deelnemende locaties

Gratis met de klas op cultuuruitje in Limburg

Alle basisscholen in Limburg kunnen in de daluren gratis reizen met het reguliere vervoer van Arriva in Limburg. De hele klas, inclusief docent en begeleiders, mag mee. Wil je liever met een touringcar reizen? Dat kan ook via Arriva Touring. Arriva betaalt dan 75% van de kosten. De school betaalt zelf nog 25%. Hierbij geldt vol = vol. Wie zich het eerst aanmeldt, kan mee.

Bekijk hier alle (reis)voorwaarden voor het cultuuruitje

Vraag je activiteit minimaal twee weken voor de reisdatum aan. Aanmelden kan via dit formulier.

Aanvragen culturele activiteit

Meld je aan voor een cultuuruitje.

Gegevens school

Kun je vinden wat je nodig hebt?